Reklama

Cisco Packet Tracer dla Windows

8.0.0.211

Cisco(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Narzędzie do symulacji sieci

Cisco Packet Tracer to wieloplatformowe narzędzie do symulacji sieci, które pozwala układać węzły i linie łączące oraz emulować sieci komputerowe. Oprogramowanie służy jako narzędzie edukacyjne dla certyfikowanych studentów Cisco Network Associate. Jednak zaawansowani użytkownicy mogą również wykorzystać to do tworzenia topologii sieci i poznawania podstawowych pojęć CCNA. Można to wykorzystać do symulacji konfiguracji routerów i przełączników Cisco. Program przedstawia model interfejsu wiersza polecenia, w którym można przeciągać i upuszczać urządzenia sieciowe według własnego uznania. Pomoże Ci to zrozumieć zachowanie sieci i być może odkryć nowe pomysły sieciowe.

Funkcje

Packet Tracer to symulator umożliwiający projektowanie sieci. Naśladuje działanie sprzętu znajdującego się w internetowych systemach operacyjnych Cisco. Możesz stworzyć swój własny model topologii sieci, klikając i przeciągając routery, przełączniki i inne typy urządzeń sieciowych. Zawiera tylko podstawowe narzędzia Cisco IOS, ponieważ został opracowany jako dodatkowe narzędzie dla studentów CCNA Academy.

Zapewnia system tworzenia treści i symulację protokołu sieciowego, aby pomóc użytkownikom zrozumieć abstrakcyjne koncepcje sieciowe. Jest to możliwe dzięki renderowaniu elementów sieci w animację. Centrum dowodzenia oferuje tylko niezbędne routery i przełączniki Cisco. Tak więc nie będziesz w stanie stworzyć sieci produkcyjnej ani nauczyć się całego IOS. Możesz rozpocząć projektowanie topologii sieci, klikając i przeciągając różne urządzenia sieciowe Cisco do obszaru roboczego.

Reklama

Po nawiązaniu fizycznego połączenia pojawi się element kablowy. Można także symulować podstawowe protokoły routingu, takie jak Open Shortest Path First (OSPF), Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP) i Border Gateway Protocol (BGP). Oprogramowanie może również służyć jako narzędzie współpracy. Korzystając z jednej sieci komputerowej, Ty i inni użytkownicy Packet Tracer możesz połączyć wiele topologii razem. System dla wielu użytkowników umożliwia uczniom tworzenie spójnej sieci, a także instruktorów do tworzenia eksperymentów sieciowych w klasie.

Niezbędne narzędzie do topologii sieci

Cisco Packet Tracer to prosta platforma do symulacji sieci dla studentów i zaawansowanych użytkowników Cisco Networking Academy. Tutaj możesz nauczyć się praktycznych umiejętności obsługi sieci, a także eksperymentować z zachowaniem sieci. Program jest dostępny w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych i jest kompatybilny z Windows 7, 8, 10.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Cisco Packet Tracer, 8.0.0.211 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Arabic,
  • Spanish,
  • French,
  • Portuguese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Cisco

http://www.cisco.com/go/anyconnect

SHA-1:
64f062e37ad7acf08275e09fb46a76f9bdc6d1dc

Cisco Packet Tracer dla PC

8.0.0.211

Cisco(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.0.0.211 Cisco Packet Tracer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama