Google Chrome na Windows
- Przez Google
- Darmowa
- 155.0.8059.40
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Google Chrome 155.0.8059.40 dla Windows
- Wymagania
- Windows 11
- Licencja
- Darmowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- SHA-1
54865228b7200223cae59a5a9dbd6fd3ccd33751
- Nazwa pliku
- 155.0.8059.40.msi
Dostępny również na innych platformach
Program dostępny w innych językach
Google Chrome na Windows
- Przez Google
- Darmowa
- 155.0.8059.40
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 155.0.8059.40 Google Chrome. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

Google Chrome (64-bit)
Recenzja Google Chrome (64-bit)

Google Chrome Beta
Bezpłatna aplikacja dla systemu Windows, stworzona przez Google.

Google Chrome for Work 32-bit
Każda przeglądarka Google Chrome ma te same funkcje użytkownika. Dla administratorów korporacyjnych Google Chrome for Work zapewnia obsługę zasad grupy i scentralizowanych konfiguracji, specjalistycznego instalatora .msi * oraz kontrolę nad częstotliwością automatycznych aktualizacji. Dzięki Google Chrome for Work administratorzy korporacyjni mogą tworzyć określone instalatory z fabrycznie załadowanymi niestandardowymi rozszerzeniami. Aplikacja umożliwia także instalowanie niestandardowych aktualizacji i / lub automatycznych aktualizacji, aby zminimalizować zakłócenie wydajności. Google Chrome for Work można również skonfigurować niestandardowo, aby wyświetlać aplikacje, rozszerzenia i wtyczki, które otrzymują pracownicy. Ogólnie rzecz biorąc, Google Chrome for Work jest przeznaczony dla średnich i dużych organizacji, które często muszą robić zdjęcia wielu komputerów. Oprócz tego, że stronę zarządzania aplikacji można dostosować, Google Chrome for Work ułatwia również korporacyjne i grupowe korzystanie z Dokumentów Google. * Zaletą instalatora .msi jest możliwość instalacji w trybie offline lub w sieci. Użytkownicy niebędący przedsiębiorcami powinni korzystać z najnowszej wersji Google Chrome dostępnej tutaj

Google Chrome Backup
Kopia zapasowa Google Chrome to lekkie narzędzie do tworzenia, tworzenia kopii zapasowych, przywracania i zarządzania profilami Google Chrome. Profil Google Chrome przechowuje dane osobowe, takie jak historia online i zakładki. Dzięki Google Chrome Backup wszystko odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Interfejs jest prosty i jednoznaczny. Aplikacja automatycznie wyświetla wszystkie wykryte przez siebie profile Google Chrome w standardowych lokalizacjach. W procesie przywracania można także użyć wbudowanego kreatora do tworzenia kopii zapasowych profili. Dzięki Google Chrome Backup możesz utworzyć tyle profili, ile chcesz i przechowywać je w dowolnej lokalizacji. Ogólnie rzecz biorąc, Google Chrome Backup to przydatny program, jeśli chcesz przenieść profile przeglądarki w innych instalacjach Google Chrome lub po prostu podjąć wszelkie środki ostrożności, aby zachować ustawienia i dane. Warto zauważyć, że aplikacja nie jest bezbłędna i większość czynności można wykonać ręcznie, jeśli wiesz, gdzie szukać. To powiedziawszy, znacznie ułatwia cały proces, ponieważ Google Chrome Backup automatyzuje niektóre zadania. Z drugiej strony aplikacja nie oferuje możliwości zmiany nazw profili i nie udostępnia przewidywanego czasu ukończenia zadań tworzenia kopii zapasowych / przywracania.

Google Play Music Chrome Extension
Wszechstronna wtyczka do odtwarzania muzyki

Google Chrome Dev
Programista Google Chrome

Google Chrome Frame
Google Chrome Frame — czy jest naprawdę szybszy niż Internet Explorer

Google Chrome Canary
Eksperymentalna przeglądarka Google Chrome Canary

Google Chrome for Business
Google Chrome dla firm: Zoptymalizowany dla użytkowników biznesowych.

Google Sheets for Chrome
Google Sheets dla Chrome: Bezpłatna aplikacja online do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych

Google Calendar for Chrome
Łatwy dostęp do Google Calendar w Chrome

Google Play Chrome Extension
Kompleksowy przegląd rozszerzenia Chrome Google Play
Ostatnia aktualizacja

Tor Browser
Przeglądanie z dodatkową prywatnością

Wavebox
Wavebox: Wszechstronny przeglądarka dla biura

Yandex.Browser
Bezpłatny program dla systemu Windows, stworzony przez Yandex.

LibreWolf
Darmowa aplikacja dla Windows, od LibreWolf.

Mullvad Browser
Zabezpiecz swoją prywatność online za pomocą przeglądarki Mullvad

Falcon Browser
Falcon Browser - Lekki i szybki przeglądarka internetowa

Superbird Browser
Superbird Browser: Szybka i Bezpieczna Alternatywa

Floorp
Dostosowywalna i zorientowana na prywatność przeglądarka: Recenzja Floorp

Maxthon
Potężna alternatywna przeglądarka

Basilisk
Prosty (bezpłatny)

AOL Desktop Gold
Kompleksowa recenzja AOL Desktop Gold

Brave Browser
Przegląd Brave Browser: Prywatność na pierwszym miejscu
Najnowsza wersja
Google Chrome 157.0.8089.0
Starsze wersje
Google Chrome 149.0.7827.115
Google Chrome 147.0.7727.56
Google Chrome 144.0.7559.133
Google Chrome 143.0.7499.110
Google Chrome 119.0.6045.200
Google Chrome 88.0.4324.150
Google Chrome 87.0.4280.47
Google Chrome 86.0.4240.183
Google Chrome 86.0.4240.111
Google Chrome 86.0.4240.75
Popularne w Przeglądarki Internetowe

Mozilla Firefox Beta

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox 64-bit for PC Windows

Tor Browser

Internet Explorer 8

Google Chrome (64-bit)

Internet Explorer 9

Comodo Dragon Internet Browser 64-bit

Internet Explorer 9 64-bit

Wavebox