Reklama

Mozilla Firefox Beta dla Windows

104.0

Mozilla(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Mozilla Firefox to szybka, lekka i uporządkowana przeglądarka internetowa typu open source. Podczas publicznej premiery w 2004 roku Mozilla Firefox była pierwszą przeglądarką, która podważyła dominację Microsoft Internet Explorer. Od tego czasu Mozilla Firefox konsekwentnie pojawia się w 3 najpopularniejszych przeglądarkach na całym świecie. Kluczowe funkcje, które sprawiły, że Mozilla Firefox jest tak popularna, to prosty i skuteczny interfejs użytkownika, szybkość przeglądarki i silne możliwości bezpieczeństwa. Przeglądarka jest szczególnie popularna wśród programistów dzięki rozwojowi oprogramowania typu open source i aktywnej społeczności zaawansowanych użytkowników.

Łatwiejsze przeglądanie

Mozilla włożyła wiele zasobów w stworzenie prostego, ale skutecznego interfejsu użytkownika, którego celem jest przyspieszenie i ułatwienie przeglądania. Stworzyli strukturę zakładek przyjętą przez większość innych przeglądarek. W ostatnich latach Mozilla koncentrowała się również na maksymalizacji obszaru przeglądania poprzez uproszczenie kontroli paska narzędzi do przycisku Mozilla Firefox (który zawiera ustawienia i opcje) oraz przycisków Wstecz / Dalej. Pole adresu URL zawiera bezpośrednie wyszukiwanie w Google, a także funkcję automatycznego przewidywania / historii o nazwie Awesome Bar. Po prawej stronie pola adresu URL znajdują się przyciski zakładek, historii i odświeżania. Po prawej stronie pola adresu URL znajduje się pole wyszukiwania, które pozwala dostosować opcje wyszukiwarki. Poza tym przycisk widoku kontroluje to, co widzisz pod adresem URL. Oprócz tego masz historię pobierania i przyciski główne.

Reklama

Prędkość

Mozilla Firefox oferuje imponujące prędkości ładowania strony dzięki doskonałemu silnikowi JavaScript JagerMonkey. Szybkość uruchamiania i renderowanie grafiki należą również do najszybszych na rynku. Mozilla Firefox zarządza złożoną zawartością wideo i treści internetowych przy użyciu opartych na warstwach systemów graficznych Direct2D i Driect3D. Ochrona przed awarią zapewnia, że tylko wtyczka powodująca problem przestanie działać, a nie reszta przeglądanej zawartości. Ponowne załadowanie strony powoduje ponowne uruchomienie wszystkich wtyczek, których dotyczy problem. System zakładek i Awesome Bar zostały usprawnione, aby bardzo szybko uruchamiać / uzyskiwać wyniki.

Bezpieczeństwo

Mozilla Firefox była pierwszą przeglądarką, która wprowadziła funkcję prywatnego przeglądania, która umożliwia anonimowe i bezpieczne korzystanie z Internetu. Historia, wyszukiwania, hasła, pliki do pobrania, pliki cookie i treści z pamięci podręcznej są usuwane po wyłączeniu. Minimalizowanie szans innego użytkownika na kradzież tożsamości lub znalezienie poufnych informacji. Bezpieczeństwo treści, technologia antyphishingowa oraz integracja oprogramowania antywirusowego / antymalware zapewniają, że przeglądanie jest tak bezpieczne, jak to możliwe.

Personalizacja i rozwój

Jedną z najlepszych funkcji interfejsu użytkownika Mozilla Firefox jest dostosowywanie. Po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy pasek narzędzi nawigacyjnych, aby dostosować poszczególne komponenty, lub po prostu przeciągnij i upuść elementy, które chcesz przenieść. Wbudowany Menedżer dodatków Mozilla Firefox pozwala odkrywać i instalować dodatki w przeglądarce, a także przeglądać oceny, rekomendacje i opisy. Przeczytaj więcej o najczęściej polecanych dodatkach do Mozilla Firefox . Tysiące konfigurowalnych motywów pozwala dostosować wygląd i działanie przeglądarki. Autorzy i programiści witryn mogą tworzyć zaawansowane treści i aplikacje za pomocą platformy open source Mozilla i ulepszonego interfejsu API.

Szukasz wersji Mac dla przeglądarki Mozilla Firefox? Pobierz tutaj

Szukasz 64-bitowej wersji Mozilla Firefox? Pobierz tutaj

Sprawdź nasz przewodnik po alternatywnych przeglądarkach, jeśli szukasz czegoś innego .

Uwaga: od wersji 53.0 systemy Windows XP i Vista nie są już obsługiwane.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Mozilla Firefox Beta, 104.0 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows XP,
 • Windows 10,
 • Windows 2003,
 • Windows 11,
 • Windows 2000,
 • Windows 8,
 • Windows 8.1,
 • Windows Vista
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Dutch,
 • Portuguese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, August 10th 2023
Autor
Mozilla

http:support.mozilla.comen-USmobile

SHA-1:
f9c753f92b20b4d9d5037af1183bf182ea53d979
Filename:
Firefox_Installer.exe

Mozilla Firefox Beta dla PC

104.0

Mozilla(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 104.0 Mozilla Firefox Beta. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama