Reklama

Basilisk

1

Straver(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Prosty (bezpłatny)

Bazyliszek jest bardziej ciągłym projektem niż uznanym produktem. To powiedziawszy, działa całkiem dobrze i ma kilka mniej popularnych, ale interesujących funkcji. Wykorzystuje ten sam silnik i linie kodu co starsze wersje Firefoksa. Jeśli chodzi o szybkość, to wciąż nie jest blisko Firefoksa.

Stylowy interfejs

Przeglądarka ma prosty, ale nowoczesny wygląd. Możesz także dostosować schematy kolorów za pomocą funkcji Motyw. Ponieważ jest to program typu open source, możliwe jest dalsze dostosowanie dowolnego aspektu, w tym interfejsu.

Bazyliszek ma większe wymagania niż Firefox i obsługuje mniej wersji Windows. Jeśli masz 2 GB lub mniej pamięci RAM w silniku, nie będzie działać bardzo płynnie. Nawet przy pojemności 3 GB może być opodatkowane na twoim urządzeniu, w zależności od twoich działań. Jeśli korzystasz z systemu Windows 10, nie powinno to stanowić problemu, ponieważ wszystkie urządzenia z tym systemem operacyjnym są wyposażone w co najmniej 4 GB pamięci RAM.

Reklama

Klin pełen funkcji

Zamiast szukać rozszerzeń, możesz je znaleźć na stronie głównej bazyliszka. Oferują wiele unikalnych i dziwacznych dodatków. Niektóre z nich byłyby właściwościami Firefoksa, ale nigdy nie trafiły na rynek.

Stale aktualizowana

Ta aplikacja jest projektem społecznościowym, więc każdy może dodać swoją wiedzę specjalistyczną do jej ulepszenia. Możesz przesyłać kody za pośrednictwem Github i tworzyć różne rozszerzenia. Straver wydaje również aktualizacje poprzez częste łatki, aby poprawić wrażenia użytkowników korzystających z tego programu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Basilisk, 1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Straver

http://www.basilisk-browser.org/

Basilisk

1

Straver(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1 Basilisk. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama