Reklama

Graboid Video dla Windows

3.2.1

Graboid Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Recenzja wideo Graboid

Graboid Video Review to oprogramowanie, które umożliwia użytkownikom przesyłanie filmów do YouTube. Unikalną cechą Graboid jest to, że obsługuje systemy Windows Vista i Windows 7. Możesz po prostu zainstalować Graboid Video Player z Internetu i pozwolić mu uruchomić się, aby rozpocząć wyświetlanie wideo na komputerze z systemem Windows Vista lub Windows 7. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w obsłudze. Został zaprojektowany przez Graboid Inc. z pomocą ponad 15-letniego doświadczenia inżynierskiego. Funkcje, które oferuje, są w pełni konfigurowalne i obejmują unikalne opcje automatycznego tagowania, takie jak data dodania do tytułu, rozmiar i czas trwania każdego filmu, tytuły, opisy i słowa kluczowe.

Baza danych: Graboid Video zapewnia użytkownikom wolną przestrzeń używaną do przechowywania. Zapewnia również dużą liczbę bezpłatnych filmów w różnych kategoriach: film, klip, telewizja reality, dokument, muzyka, program telewizyjny, kreskówka, sport i inne. Ta funkcja działa najlepiej w systemach operacyjnych Windows XP. Jeśli potrzebujesz zaktualizować lub odinstalować program z komputera, postępuj zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w Przewodniku instalatora Graboid Video.

Powiadomienia e-mail: aby otrzymywać aktualizacje o nowych filmach, użytkownicy Graboid Video mogą dostosować swoje e-maile, aby umożliwić im otrzymywanie aktualizacji w czasie rzeczywistym. Mogą określić, co chcą otrzymywać, a za każdym razem, gdy zostanie dodany nowy klip lub określony film zostanie usunięty z ulubionych, zostanie im automatycznie wysłany link. W ten sposób możesz być informowany za każdym razem, gdy coś nowego zostanie dodane lub usunięte z Twoich ulubionych. W przyszłości możesz chcieć określić, które filmy wideo mają zostać do Ciebie przesłane e-mailem, aby nie przegapić żadnego. Istnieje również system, który pozwala określić, które alerty e-mail mają być wyświetlane.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Graboid Video, 3.2.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Graboid Inc.

http://www.graboid.com

Graboid Video dla PC

3.2.1

Graboid Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.2.1 Graboid Video. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama