Reklama

HangARoo dla Windows

2.05

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra logiczna na PC

HangARoo na PC to wersja PC popularnej gry online HangARoo, w którą można grać za darmo w sieci. Dla tych, którzy zastanawiają się, o co chodzi w tej grze, w zasadzie jest to gra logiczna, w której musisz znaleźć zdjęcia na tle zdjęcia HangARoo. Musisz dopasować odpowiednie zdjęcia według koloru lub kształtu, a następnie obok zdjęcia zostanie wyświetlony odpowiedni podpis. Na przykład, jeśli szukasz zdjęcia z czerwoną różą i poprawnym podpisem jest „Czerwone róże są najlepsze”, klikniesz opcję „Czerwona róża” i wyświetli się czerwona róża. Aby wygrać grę, musisz najpierw upewnić się, że wybrałeś właściwy podpis!

Dla tej wersji na PC musisz pobrać niesamowity program do edycji zdjęć Joonas Regalis Rikkonen, który jest dostępny na jego stronie internetowej. Pobierz najnowszą wersję (1.5) Joonas Regalis, otwórz ją i wyszukaj wszystkie darmowe gry logiczne, które możesz zarejestrować. Wybierz darmową grę kata i kliknij na nią. Teraz możesz zacząć grać! To prosta darmowa gra w kat, w której musisz używać myszy do wskazywania i klikania liter, aby tworzyć słowa, i po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby uzupełnić słowo.

Jeśli lubisz łamigłówki w tradycyjnym wisielczym stylu, ta gra jest dla Ciebie. Szybko przekonasz się, że jest to wymagająca, ale uzależniająca gra. Oficjalna strona HangARO zawiera świetną sekcję samouczków, w której dostępne są różne samouczki wideo. Wypróbuj samouczki, aby zorientować się w różnych opcjach rozgrywki i nauczyć się manipulować silnikiem fizycznym HangARO. Wystarczy odrobina praktyki, aby w mgnieniu oka grać w gry online za pomocą technologii HangARO!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
HangARoo, 2.05 dla Windows
Wymagania:
  • Windows NT
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Bharti Airtel Ltd

https://www.airtel.co.ug/internetservice/airtelapp

SHA-1:
75b9d1070e809934c85ddf586212653e3a7b584b
Filename:
hangaroo_setup.exe

HangARoo dla PC

2.05

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.05 HangARoo. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama