Reklama

HP USB Recovery Flash Disk Utility

4.0.100.1189

Hewlett Packard(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Narzędzie HP USB Recovery Flash Disk Utility do użytku z komputerami z systemem WIN 7 / WIN 7 64 bit. Aplikacja jest dość kompaktowym narzędziem, które zostało zaprojektowane, aby pomóc Ci przywrócić laptopa do pierwotnego stanu.

Narzędzie HP USB Recovery Flash Disk Utility jest przeznaczone do użytku na urządzeniach HP, które mają możliwość tworzenia wymiennych nośników odzyskiwania. Dzięki niemu możesz ułatwić proces przywracania oryginalnych ustawień na komputerze. Ponieważ użycie tego narzędzia spowoduje usunięcie plików przechowywanych w folderach osobistych, zaleca się wykonanie kopii zapasowej plików „przed” rozpoczęciem procesu odzyskiwania.

Reklama

Prawie wszystkie laptopy HP mają możliwość przechowywania szczegółów systemu na partycji odzyskiwania, co pozwala przywrócić system do oryginalnych ustawień fabrycznych bez żadnych dodatkowych narzędzi. Niestety ta partycja dysku może zostać uszkodzona przez ataki wirusów lub awarie sprzętu, uniemożliwiając w ten sposób korzystanie z narzędzia HP System Recovery.

Jako rozwiązanie na wypadek awarii HP zaprojektowało narzędzie USB Flash Recovery Utility, które może chronić Cię przed tym możliwym scenariuszem. Za jego pomocą możesz utworzyć zestaw dysków, których można użyć do ręcznego odzyskiwania. Narzędzie jest przeznaczone dla laptopów HP, które nie mają napędu optycznego.

Aby utworzyć dysk USB, aplikacja przesyła dane z dedykowanej partycji na podłączony dysk flash. dwa do drugiego, pamięć flash USB wymaga minimum 8 GB pamięci. * Proces jest zautomatyzowany i prawie nie wymaga interakcji użytkownika; po prostu zmień nazwę dysku flash na odpowiednią nazwę.

Ogólnie rzecz biorąc, narzędzie do odzyskiwania dysku flash USB to przydatne narzędzie, które można mieć w zestawie, gdy chcesz wykonać kopię zapasową partycji odzyskiwania na komputerze HP. Nawet jeśli Twój laptop ma partycję odzyskiwania, która została uszkodzona, możesz upewnić się, że możesz go przywrócić.

* Nie można używać z przenośnymi dyskami twardymi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
HP USB Recovery Flash Disk Utility, 4.0.100.1189 dla Windows
Rozmiar pliku:
6.77 MB
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 25th 2016
Autor
Hewlett Packard

https://www.hp.com

SHA-1:
4888025c3c0431856efe7c3add7cc64c4b86970a

HP USB Recovery Flash Disk Utility

4.0.100.1189

Hewlett Packard(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.100.1189 HP USB Recovery Flash Disk Utility. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama