Reklama

Internet Explorer Vista

9.0 Vista

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

IE9 został zaprojektowany, aby umożliwić bardziej wciągające, piękniejsze wrażenia z sieci. Nowa wersja IE wykorzystuje moc nowoczesnego sprzętu komputerowego z systemem Windows, aby poprawić ogólną wydajność przeglądania stron internetowych. Jest to jedyna przeglądarka z akcelerowanym sprzętowo HTML5 obejmującym całą grafikę, tekst, audio i wideo.

IE9 wykorzystuje moc procesora graficznego (GPU), odblokowując 90 procent mocy komputera, która wcześniej była niewykorzystywana przez przeglądarki internetowe. Bez przyspieszenia sprzętowego przeglądarki wykorzystują jedynie około 10% mocy obliczeniowej komputera. IE9 odblokowuje pozostałe 90%. IE9 może podłączyć się do procesora graficznego za pośrednictwem systemu Windows, aby wykorzystać pełny potencjał komputera.

Filmy w wysokiej rozdzielczości są płynne, grafika wyraźniejsza i bardziej responsywna, kolory są bardziej realistyczne, a strony internetowe bardziej interaktywne. W połączeniu z nowym silnikiem JavaScript, sieć działa teraz jak aplikacja zainstalowana bezpośrednio na twoim komputerze.

Reklama

IE9 ma uproszczony, ale ulepszony interfejs, aby skupić się na stronach internetowych. Pasek adresu i pasek wyszukiwania zostały połączone w jedną skrzynkę. Zakładki układają się na samej górze, a cała rama jest znacznie cieńsza, co daje więcej miejsca na oglądanie zawartości.

IE9 ma obsługę HTML5, aby umożliwić programistom napisanie tego samego znacznika. Dzięki szerokiej obsłudze HTML5, SVG, Geolokalizacji, CSS3 i DOM, programiści mają nowy zestaw możliwości dzięki IE9.

To jest plik do pobrania dla systemu Windows Vista (32-bit).

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Internet Explorer Vista, 9.0 Vista dla Windows
Rozmiar pliku:
18.01 MB
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows 10
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 15th 2011
Autor
Microsoft Corporation

https://www.microsoft.com/en-us

SHA-1:
d1ecd74ac52214be28c1fcc66f927bb48a0174c8

Internet Explorer Vista

9.0 Vista

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.0 Vista Internet Explorer Vista. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama