Reklama

iWisoft Free Video Downloader dla Windows

2.1

iWisoft

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowy program do pobierania wideo iWisoft

iWiddler to mały, ale potężny plik wideo do pobrania dla systemu Windows. Jest to jeden z najnowszych programów do strumieniowego przesyłania wideo dla systemu Windows. Ten prosty w obsłudze i konfiguracji program umożliwia łatwe i szybkie przesyłanie strumieniowe tysięcy filmów. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer z połączeniem internetowym, opcjonalną kamerą internetową lub mikrofonem i możesz cieszyć się ulubionymi filmami i programami.

iWisoft iWiddler Free Video Downloader to aplikacja, której możesz używać do łatwego pobierania strumienia wideo i audio bezpośrednio z witryn takich jak YouTube, Vimeo i wielu innych. Obsługuje między innymi formaty FLV, MP4, SWF i MP3. Program jest bardzo łatwy w użyciu i jest dostarczany z własnym bezpłatnym odtwarzaczem wideo, który umożliwia również strumieniowe przesyłanie filmów na dowolnym komputerze z systemem Windows.

W porównaniu z innymi podobnymi menedżerami pobierania wideo, ten został oceniony jako najlepszy ze względu na niezawodność i łatwość obsługi. W porównaniu do innych darmowych menedżerów pobierania wideo, ten pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, skutecznie organizując wszystkie pliki wideo w jednym miejscu. Kolejną świetną cechą darmowego programu do pobierania wideo iWisoft jest to, że pozwala on również zarządzać plikami i usuwać je, a także kompresować rozmiar pobranych plików, aby zmniejszyć ich rozmiar. Program jest również wyposażony we własny silnik ochrony antywirusowej, który chroni Twój system przed szkodliwymi wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iWisoft Free Video Downloader, 2.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
iWisoft

http://www.iwisoft.com

iWisoft Free Video Downloader dla PC

2.1

iWisoft

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.1 iWisoft Free Video Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama