Reklama

jDownloader Portable dla Windows

2

Jdownloader

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Pobierz JDownloader Portable

JDownloader to potężny program, który umożliwia łatwe przeglądanie i pobieranie filmów z różnych stron internetowych. Możesz szybko i łatwo pobierać lub nagrywać filmy z różnych stron internetowych, takich jak Netflix, iTunes, VHS i płyty CD. Oprogramowanie JDownloader pozwoli nie tylko pobierać filmy, ale także je nagrywać. JDownloader ma szeroką gamę funkcji, które pozwalają korzystać z jego unikalnych funkcji, aby ułatwić sobie życie, umożliwiając pobieranie niemal każdego rodzaju pliku multimedialnego. To tak proste, że nawet ktoś, kto ma niewielkie doświadczenie komputerowe lub nie ma go wcale, może wymyślić, jak obsługiwać ten potężny program.

Wersja JDownloader Portable to aplikacja stworzona przez profesjonalnych programistów i umożliwiająca korzystanie ze wszystkich niesamowitych funkcji bez konieczności instalowania jej na komputerze. JDownloader Portable umożliwia bezproblemowe przesyłanie plików multimedialnych, takich jak filmy, muzyka, zdjęcia i muzyka z różnych stron internetowych na komputer domowy lub laptop. Ten wygodny program umożliwia pobieranie lub nagrywanie plików multimedialnych z dowolnego miejsca na świecie, o ile masz kompatybilny komputer z systemem Windows CE, który jest podłączony do szybkiego połączenia internetowego. Do działania programu JDownloader Portable nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt ani sterowniki, ponieważ korzysta on z już istniejącego i bogatego w funkcje komputera z systemem Windows CE. Jedyne, co musisz zrobić po zainstalowaniu JDownloadera, to znaleźć i włożyć pustą płytę DVD, którą oprogramowanie rozpozna, a następnie pozwolić mu zrobić resztę!

Jeśli szukasz najnowszych i najlepszych aplikacji do telefonów komórkowych dostępnych obecnie na rynku, nie szukaj dalej niż JDownloader Portable. To wyjątkowe oprogramowanie ma wszystko, czego można oczekiwać od wiodących menedżerów pobierania na rynku, w tym: nieograniczony wybór pobieranych plików, łatwy dostęp do nieograniczonej liczby typów plików, przesyłanie plików JPEG, łączenie Scopus/peg, nieograniczone pobieranie i wiele innych specjalnych funkcji. To oprogramowanie umożliwia również oglądanie popularnych filmów i programów telewizyjnych oraz łączenie się z ulubionymi serwisami społecznościowymi podczas pobierania. Najlepsze w korzystaniu z JDownloadera jest to, że może działać na komputerze stacjonarnym lub laptopie i nie wymaga użycia dodatkowego sprzętu. JDownloader jest dostępny do bezpłatnego pobrania na oficjalnej stronie pobierania.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
jDownloader Portable, 2 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • Czech,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Dutch,
 • Russian,
 • Turkish
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Jdownloader

http://jdownloader.org/

jDownloader Portable dla PC

2

Jdownloader

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2 jDownloader Portable. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama