Reklama

Keyboard Shortcuts dla Windows

1.2

Goheer

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Naucz się korzystać ze skrótów klawiaturowych

Nowa strona internetowa dotyczy skrótów klawiaturowych w wersji 1. Jest to darmowy program dostarczany z systemem Windows. Jeśli wpiszesz litery c, d, e, f, g, h, I, j, k, l, m, n, o, p, r, s i u, zobaczysz, że system Windows przeprowadzi Cię przez krótki tekst wpisy. Są to skróty klawiaturowe, które wprowadzają tekst do okien. Wiele razy piszemy litery znacznie szybciej i łatwiej, jeśli widzimy, co robimy, zamiast je wpisywać. W systemie Windows pisanie w określony sposób spowoduje również automatyczne wstawienie znaków.

Jest tak wiele rzeczy, które można zrobić za pomocą skrótów klawiaturowych, że wystarczyłoby wiele stron, aby wymienić je wszystkie. Fajną rzeczą w tych skrótach jest to, że gdy zmienisz metodę wprowadzania, zapamięta tę zmianę i następnym razem poda inny skrót. Na przykład, jeśli zmieniłeś używanie cudzysłowów na nawiasy klamrowe, możesz uzyskać skrót do wprowadzania nawiasów klamrowych. Jeśli przejdziesz z używania myszy na tabliczkę dotykową, możesz uzyskać skrót do wprowadzania danych na tabliczce dotykowej. Istnieje wiele różnych rodzajów skrótów klawiaturowych. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać skróty klawiaturowe z sieci, zainstalować je, a następnie otworzyć dowolny program, do którego chcesz wprowadzić dane.

Nie musisz nawet wiedzieć, jak korzystać z klawiatur systemu Windows, aby z nich korzystać, ponieważ po ich zainstalowaniu będą one dla Ciebie działać automatycznie. Są tak łatwe w użyciu, że nie musisz się martwić, że zrobisz to dobrze za pierwszym razem. Po prostu przyzwyczajasz się do naciskania tych klawiszy na ekranie i pisania, co chcesz. Kiedy już się do tego przyzwyczaisz, będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek żyłeś bez klawiatur.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Keyboard Shortcuts, 1.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Goheer

Keyboard Shortcuts dla PC

1.2

Goheer

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2 Keyboard Shortcuts. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama