Reklama

Microsoft Baseline Security Analyzer dla Windows

2.3

Microsoft Corporation

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) 2.0 jest łatwym w użyciu narzędziem, które pomaga małym i średnim firmom określić ich stan bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami bezpieczeństwa firmy Microsoft i oferuje szczegółowe wskazówki dotyczące naprawy. Usprawnij proces zarządzania bezpieczeństwem, używając narzędzia MBSA do wykrywania typowych nieprawidłowych konfiguracji zabezpieczeń i brakujących aktualizacji zabezpieczeń w systemach komputerowych.

Zbudowany na platformie Windows Update Agent i Microsoft Update, MBSA zapewnia spójność z innymi produktami do zarządzania Microsoft, w tym Microsoft Update (MU), Windows Server Update Services (WSUS), Systems Management Server (SMS) i Microsoft Operations Manager (MOM).

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Microsoft Baseline Security Analyzer, 2.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000,
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows NT,
  • Windows Vista,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, February 22nd 2021
Autor
Microsoft Corporation

http://microsoft.com

Microsoft Baseline Security Analyzer dla PC

2.3

Microsoft Corporation

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.3 Microsoft Baseline Security Analyzer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama