Reklama

Microsoft Baseline Security Analyzer dla Windows

2.3

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) 2.0 jest łatwym w użyciu narzędziem, które pomaga małym i średnim firmom określić ich stan bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami bezpieczeństwa firmy Microsoft i oferuje szczegółowe wskazówki dotyczące naprawy. Usprawnij proces zarządzania bezpieczeństwem, używając narzędzia MBSA do wykrywania typowych nieprawidłowych konfiguracji zabezpieczeń i brakujących aktualizacji zabezpieczeń w systemach komputerowych.

Zbudowany na platformie Windows Update Agent i Microsoft Update, MBSA zapewnia spójność z innymi produktami do zarządzania Microsoft, w tym Microsoft Update (MU), Windows Server Update Services (WSUS), Systems Management Server (SMS) i Microsoft Operations Manager (MOM).

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Microsoft Baseline Security Analyzer, 2.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 2000,
  • Windows 7,
  • Windows NT
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, April 25th 2014
Autor
Microsoft Corporation

http://microsoft.com

SHA-1:
de4a9df45ac40dd901c956edfe2f766d2bfddc92
Filename:
MBSASetup-x64-EN.msi

Microsoft Baseline Security Analyzer dla PC

2.3

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.3 Microsoft Baseline Security Analyzer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama