Reklama

MDB (Access) to XLS (Excel) Converter dla Windows

1.30

WhiteTown Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Dostęp MDB do konwertera XLS Excel

M DB Access to XLS Excel Converter umożliwia importowanie danych XLS do Excela i konwertowanie ich na dokument Word. Pozwala Excelowi przetwarzać dane pozyskane z bazy danych Access. Obie bazy danych są ze sobą powiązane i są ze sobą prawie kompatybilne. Jedyna różnica polega na tym, że pierwsza z nich przechowuje rekordy w wierszach, a druga przechowuje dane w komórkach arkusza roboczego.

om DB Access to XLS Excel Converter umożliwia importowanie danych programu Access do programu Excel i konwertowanie ich na dokument programu Word. o Oprogramowanie posiada wbudowane narzędzie do konwersji Access dbf na dokument Word. o Obsługuje standardową aplikację arkusza kalkulacyjnego, która obsługuje otwieranie, zapisywanie i drukowanie dokumentów Word.

Główne funkcje oprogramowania to - łatwo konwertuje tekst na format XLS, Word na XLS, Power Point na XLS, HTML na XLS, PDF na XLS i wiele więcej! Oprogramowanie whitetown zapewnia wszystkie te funkcje, aby zaspokoić potrzeby przedsiębiorców i innych organizacji. Produkt został zaprojektowany przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu ma gwarancję efektywnej pracy na różnych systemach operacyjnych. Jest dostępny w przystępnej cenie. to xls (excel} konwertery v.1.30 umożliwia wykonywanie raportów finansowych, takich jak - miesięczne raporty sprzedaży, dane o sprzedaży, średnie kwoty sprzedaży, średnie ceny jednostkowe, przychody i wydatki itp. za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MDB (Access) to XLS (Excel) Converter, 1.30 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
WhiteTown Software

http://www.whitetown.com/mdb2csv/

MDB (Access) to XLS (Excel) Converter dla PC

1.30

WhiteTown Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.30 MDB (Access) to XLS (Excel) Converter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama