Reklama

MetroTwit dla Windows

1.1.3075

MetroTwit(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

MetroTwit to elegancki klient Twittera dla systemu Windows.

Reklama

  • Nieskończone przewijanie - jeśli chcesz przeczytać więcej tweetów, po prostu przewiń w dół, a więcej pojawi się niemal natychmiast.
  • Skracanie i podgląd adresów URL - Przejmij kontrolę nad linkami za pomocą intuicyjnego skrótu adresów URL, który automatycznie oszczędza miejsce i tweetowanie.
  • Autouzupełnianie nazw użytkowników i hashtagów - osoby i tematy, na których Ci zależy, na wyciągnięcie ręki. Po prostu zacznij wpisywać dowolną część nazwy użytkownika lub hashtagu, a my je dla Ciebie znajdziemy.
  • Kolumny o zmiennym rozmiarze i kolejności do ponownego uporządkowania - Nie wszystkie kolumny muszą być takie same. Masz wybór i elastyczność, aby dokładnie kontrolować wygląd kolumn.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MetroTwit, 1.1.3075 dla Windows
Rozmiar pliku:
496.58 kB
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, August 13th 2021
Autor
MetroTwit

https://www.metrotwit.com

SHA-1:
09448b1ed72988fe418a56d596ebb27da1566c64
Filename:
MetroTwitSetup.exe

MetroTwit dla PC

1.1.3075

MetroTwit(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.3075 MetroTwit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama