Reklama

MP3 Repair Tool dla Windows

1.5

Drtag(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak chronić muzykę przed uszkodzonymi plikami MP3?

Drtag to darmowy program dla systemu Windows o komercyjnej jakości (wciąż w fazie rozwoju), który umożliwia zgrywanie, dzielenie i nagrywanie muzycznych płyt CD za pomocą komputera osobistego. Drtag działa podobnie jak iTunes, umożliwiając przeglądanie i wyszukiwanie utworów. Po znalezieniu tego, którego szukasz, możesz go pobrać, wypalić, skopiować i usunąć z dysku twardego, tak jak iTunes.

Chociaż Drtag nie jest specjalnie zaprojektowany do zgrywania plików audio, zgrywa wszystkie typy i zrobi to bezbłędnie. Narzędzie do naprawy MP3 usuwa każde wystąpienie utworu od początku MP3, podobnie jak każdy inny plik na komputerze. Jak każdy inny plik na komputerze, pliki MP3 mogą ulec uszkodzeniu i stać się nieodtwarzalne lub uszkodzone, co jest szczególnie frustrujące, jeśli muzyka jest starym zakupem, stanowi część kolekcji lub jest ulubiona.

Jeśli masz jeden z tych uszkodzonych plików mp3 i nie masz dysku DVD, na którym można go nagrać, możesz wykonać kopię zapasową. Po utworzeniu kopii zapasowej możesz przenieść ją na zewnętrzny dysk flash lub płytę CD. Pamiętaj tylko, aby nagrać go na wysokiej jakości dysk flash, a nie na zwykły dysk CD, i użyć tej samej nagrywarki CD/DVD, na której musisz nagrać oryginalną kopię zapasową. Wreszcie, aby pomóc chronić swoje pliki cyfrowe, powinieneś również wykupić plan ubezpieczeniowy. Chroń siebie i swoje pliki cyfrowe, uzyskując polisę ubezpieczeniową online na muzykę, zanim wystąpi którakolwiek z tych sytuacji!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MP3 Repair Tool, 1.5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Drtag
SHA-1:
5810fb664349621bdbcc6b6b1e81369bd87249de
Filename:
mp3rt.zip

MP3 Repair Tool dla PC

1.5

Drtag(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.5 MP3 Repair Tool. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama