Reklama

Multi Timer dla Windows

6.9

Programming(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zalety korzystania z Multi Timer Ultimate

Multi Timer to innowacyjny program oparty na systemie Windows, który monitoruje jednocześnie do 10 komputerów. Windows Multi Timer został zaprojektowany, aby pomóc firmom, organizacjom i osobom prywatnym zarządzać swoim czasem. Program monitoruje aktywność komputera i porównuje ją z zestawem reguł. Ostrzega o zarejestrowaniu nowych działań. Program może być używany z komputerem z systemem Windows lub Mac OS X.

Multi Timer to aplikacja timera, która jest dostępna jako samodzielna aplikacja lub jako część kompletnego systemu Windows. Jest podobny do innych programów czasowych opartych na systemie Windows, takich jak Easy Timer, ale ma znacznie bardziej zaawansowany i przyjazny dla użytkownika interfejs. Umożliwia użytkownikom nie tylko ustawianie wielu alarmów, ale także rejestrowanie określonych zdarzeń oraz śledzenie i eksportowanie wszystkich informacji w zorganizowanej bazie danych. Najlepszą rzeczą w Multi Timer jest to, że nie tylko monitoruje do 10 komputerów jednocześnie, ale także oferuje użytkownikom możliwość przechowywania dużej liczby niestandardowych liczników zdarzeń i konfigurowania dokładnych odstępów czasu między nimi.

Niektóre z kluczowych zalet Multi Timera to prostota obsługi, duża możliwość dostosowania i mnóstwo zabawy. Do tej pory program zakupiło już ponad 1,2 miliona osób i nadal się rozwija. Jako dodatkowy bonus, multi-timer ultimate daje również możliwość uruchamiania wielu okien kopii zapasowych 10 timerów, a nawet automatycznego dostosowywania ich w zależności od pory dnia. Chociaż istnieje wiele różnych aplikacji do liczenia czasu w systemie Windows, żadna z nich nie jest tak przyjazna dla użytkownika, niezawodna i wysoce konfigurowalna, jak ultimate multitimer. Ponieważ jest tak łatwy w użyciu i prosty w konfiguracji, wiele osób woli go od innych podobnych programów czasowych.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Multi Timer, 6.9 dla Windows
Wymagania:
  • Windows NT,
  • Windows 95,
  • Windows 2000,
  • Windows 98,
  • Windows 98 SE,
  • Windows ME,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 20th 2024
Autor
Programming

http://www.programming.de

SHA-1:
002afee46040d5159f0d3dc724ddba76a9be3a2b
Filename:
ProgrammingMultiTimer_v6.9.zip

Multi Timer dla PC

6.9

Programming(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.9 Multi Timer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama