Reklama

DS Clock dla Windows

5.0.1.4

Duality Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Dostosowywanie cyfrowego zegara na biurko

Procesor dwurdzeniowy firmy DSF i Duality Software, znany również jako Dual Seconds, to urządzenie elektroniczne, które ma możliwość synchronizacji z systemem operacyjnym Windows. Samo urządzenie jest małym ręcznym zegarem. Posiada możliwość wyświetlania aktualnego czasu w postaci liczb oraz może służyć do wyświetlania daty i czasu. Możliwość wyświetlania wielu zegarów na tym samym urządzeniu pozwala użytkownikom mieć dwa oddzielne wyświetlacze do użytku z jednym zegarem. Pojedynczy zegar nie wystarczy, aby wyświetlić dokładny czas.

Oprogramowanie Duality umożliwia użytkownikowi tworzenie wirtualnego zegara opartego na systemie Windows, który zawiera wiele różnych typów i kolorów zegara. Oprogramowanie umożliwia użytkownikowi tworzenie kalendarza za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść, edycję serwera czasu i kombinacji kolorów, dodawanie lub usuwanie zegarów z listy, a także edycję analogowych wyświetlaczy obrazu. DS Clock może być również używany do wyświetlania wirtualnego cyfrowego zegara ściennego w Twoim biurze. Zegar ds jest wyposażony w zapasową baterię na wypadek utraty zasilania lub awarii komputera.

Istnieje wiele sposobów dostosowywania DS Clock. Obejmuje tworzenie tapety i wybór różnych schematów kolorów, motywów i tapet. Możesz nawet ustawić do sześciu różnych niestandardowych banków dźwięków, aby odtwarzały się automatycznie po zmianie serwerów czasu. Możesz nawet włączyć dzwonek zegara lub odtwarzać muzykę z komputera lub iPoda, gdy jest uruchomiony. DS Clock można podłączyć do komputera przez port USB lub połączenie bezprzewodowe i podłączyć do zewnętrznego cyfrowego zegara biurkowego za pomocą karty SD lub innego rodzaju transferu multimediów.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DS Clock, 5.0.1.4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 11,
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, November 8th 2022
Autor
Duality Software

http://www.dualitysoft.com

SHA-1:
a41192d24379af87e0dc99f14aba29964a9d3c8f
Filename:
dsclock-setup-5.0.1.4-x86.exe

DS Clock dla PC

5.0.1.4

Duality Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.0.1.4 DS Clock. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama