Reklama

Napster dla Windows

1.11.0

Napster(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Użyj Windows Media Player, aby pobrać muzykę Napster

Kłopot z Napsterem polega na tym, że jeśli chcesz posłuchać muzyki z tego konkretnego albumu, musisz przejść przez proces znajdowania konkretnej piosenki, którą chcesz usłyszeć. Zanim jednak dojdziesz do tego punktu, już słuchałeś tej piosenki pięćdziesiąt razy i naprawdę nie masz nastroju, by słuchać jej jeszcze raz. W tym miejscu do gry wchodzi Windows Media Player.

Dobrą rzeczą w Napster jest to, że zapewnia odtwarzacz multimedialny Windows, dzięki czemu gdy jesteś gotowy do słuchania utworów, które już posiadasz, wystarczy nacisnąć przycisk, aby szybko załadować program. Po naciśnięciu tego przycisku rozpocznie się pobieranie utworów wybranych ze strony internetowej Napstera. Po zakończeniu nagrywania pliku, po prostu włóż czystą płytę CD do napędu CD i naciśnij przycisk nagrywania w oknie programu nawigacyjnego. Następnie przeniesie Twoją muzykę z Napstera do komputera, a następnie zapisze ją na dysku.

Inną dobrą rzeczą w korzystaniu z aplikacji Napster jest fakt, że pozwala ona zrobić praktycznie wszystko, co można zrobić, jeśli użyjesz tradycyjnego sposobu pobierania muzyki na komputer. Jeśli jesteś zainteresowany słuchaniem określonego rodzaju muzyki, możesz po prostu przytrzymać przycisk Windows Media Player i słuchać, jak chcesz. Jeśli nie podoba ci się wybrany utwór, wystarczy nacisnąć przycisk wstecz, aby powrócić do interfejsu. Istnieją nawet opcje, jeśli korzystasz z systemu Windows 10. Możesz korzystać z najnowszej i najlepszej technologii, aby pobierać muzykę na komputer, słuchać jej, a nawet edytować, jeśli chcesz.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Napster, 1.11.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000,
  • Windows ME,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Napster

http://www.napster.com

Napster dla PC

1.11.0

Napster(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.11.0 Napster. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama