Reklama

NexusFont dla Windows

2.5.5

xiles(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Czcionka Nexusa — świetny menedżer czcionek

Nexusfont to darmowe oprogramowanie do użytku z systemem Windows, które można pobrać, aby zobaczyć, jak wygląda. Jest to prosty menedżer krojów pisma dla twojego komputera oparty na oknie układu glifów. W Internecie znajdziesz wiele podobnych narzędzi, ale żadne z nich nie jest tak przyjazne dla użytkownika i przyjazne dla użytkownika jak czcionki Nexus. Osobiście korzystałem z wielu podobnych programów, ale żaden nie był tak intuicyjny i konfigurowalny jak ten program.

Dostosowanie wyglądu menedżera czcionek jest naprawdę łatwe. Nie tylko masz do wyboru wiele różnych opcji, ale masz również dostęp do wielu różnych ustawień rozmiaru, dzięki czemu możesz w razie potrzeby powiększyć lub pomniejszyć tekst. Do wyboru jest również wiele różnych stylów, w tym pogrubienie, kursywa, ozdoba itp. Zawiera również edytor, który pozwala po prostu skopiować i wkleić dowolne style do pola tekstowego i automatycznie zastąpi je tymi, które pasują do bieżących ustawień.

W sumie musiałby to być jeden z najbardziej konfigurowalnych programów dla twoich okien. Pozwala łatwo wybrać czcionki, które dobrze wyglądają przy bieżących ustawieniach, a także setki stylów, kolorów, rozmiarów itp. Gorąco polecam każdemu, kto szuka potężnego i łatwego w użyciu menedżera czcionek. Wypróbuj czcionki Nexus, pokochasz łatwość zmiany domyślnych czcionek!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
NexusFont, 2.5.5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • French
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
xiles

http://www.xiles.net/

SHA-1:
fddfbdb387ab4ceeee4d0ec7c548d87b5fa1cc11
Filename:
NexusFontSetup2.5.5.exe

NexusFont dla PC

2.5.5

xiles(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.5.5 NexusFont. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama