Reklama

OldNewExplorer dla Windows

1.1.9

Tihiy(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zmień swój interfejs za darmo

OldNewExplorer pozwala użytkownikom zmienić interfejs systemu Windows 10, 8.1 lub 8 z powrotem na stary interfejs systemu Windows 7 za darmo. Jest to szczególnie przydatne, jeśli wolisz stary układ lub nie czujesz się komfortowo z nowym. Pomoże to również Twojemu systemowi działać szybciej w niektórych obszarach.

Deweloper Tihiy stworzył to nostalgiczne narzędzie. Istnieje również możliwość dostosowania go, przywrócenia całego interfejsu lub zastąpienia określonych aspektów obecnego. Poprawia również styl dzięki kilku atrakcyjnym wbudowanym stylom wizualnym, podobnym do Dostosuj interfejs.

Zmień eksplorator plików

Za pomocą tego programu możesz wprowadzić kilka pomocnych zmian. Obejmują one ukrycie tekstu podpisuw Eksploratorze plików lub aktywację okienka szczegółów na dole interfejsu. 

Reklama

Instalacja

Po pobraniu programu, będziesz musiał wyodrębnić pliki z folderu ZIP. Następnie możesz skopiować folder „OldNewExplorer” bezpośrednio do miejsca, w którym znajdują się pliki systemowe (np. dysk C lub D). Następnie możesz otworzyć aplikację, aby ją zainstalować.

Po otwarciu możesz wybrać zmiany, które chcesz uwzględnić. Obejmują one opcje włączania szkła na pasku nawigacyjnym, używania alternatywnego stylu przycisku nawigacyjnego, stylu wyglądu, stylu paska stanu i wielu innych. 

Gdy będziesz zadowolony z Twoje ustawienia, naciśnij przycisk instalacji. Możesz także odinstalować program, ponownie otwierając program i klikając przycisk odinstalowania. Jeśli zauważysz, że wprowadzone zmiany nie działają, uruchom ponownie komputer. 

Dodatkowe informacje

To dość kompaktowe oprogramowanie o rozmiarze poniżej 1 MB. To darmowe oprogramowanie wymaga komputera z systemem Windows 8, 8, 1 lub 10 z wersją 32- lub 64-bitową

Czasami stare jest lepsze

Jeśli nie przepadasz za obecnym interfejsem Windows i chcesz wrócić do tego, co pracowało dla Ciebie w przeszłości, nie szukaj dalej niż OldNewExplorer. Ta aplikacja innej firmy jest właśnie tym, czego potrzebujesz, jeśli próbujesz dostosować swoje obecne środowisko systemu Windows. Często może wydawać się trudne, szczególnie dla tych z nas, którzy nie są technicznymi guru, aby nauczyć się zupełnie nowego interfejsu. To niezwykle pomocne, że OldNewExplorer zapewnia opcję dla tych z nas, którzy szukają czegoś bardziej znanego.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OldNewExplorer, 1.1.9 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Tihiy
SHA-1:
45a7bd0d6ccd57a86a623f55b5bb326d1a5581f2
Filename:
oldnewexplorer_v1.1.9.rar

OldNewExplorer dla PC

1.1.9

Tihiy(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.9 OldNewExplorer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama