Reklama

PC 73 Virtual Piano Keyboard dla Windows

1.0

Flextron Bt.

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Recenzja wirtualnej klawiatury pianina PC 73

Wirtualna klawiatura ekranowa i kontroler do laptopa lub komputera stacjonarnego. To oprogramowanie umożliwia odtwarzanie dowolnego rodzaju muzyki. Możesz nawet pracować z komputerem PC 73 jako wirtualnym sterowaniem midi do sterowania ogólnym urządzeniem midi lub aplikacją. Używając klawiatury PC 73 Virtual Piano do testowania nowej muzyki, grania prostych akordów lub prostych piosenek, a nawet śpiewania jako zespół podkładowy, będziesz w stanie poczuć się jak na prawdziwej gitarze elektrycznej lub keyboardzie bez ponoszenia kosztów. To oprogramowanie pozwala zrobić znacznie więcej niż tylko odtwarzać muzykę za pomocą laptopa lub komputera stacjonarnego.

Dzięki temu programowi możesz przenieść swoje umiejętności komponowania, nagrywania i miksowania na zupełnie nowy poziom. Będziesz mógł pracować z obszerną kolekcją instrumentów oraz tworzyć i edytować własne kompozycje muzyczne. Cyfrowe narzędzia do próbkowania dołączone do tego oprogramowania pozwolą na przechwytywanie i przechowywanie całego spektrum tonów muzycznych i próbek. Możesz je przechowywać w swojej bibliotece i przywoływać w dowolnym momencie. Możesz także mieszać je z ulubionymi instrumentami, aby stworzyć własną ścieżkę.

Dzięki klawiaturze PC 73 Virtual Piano możesz szybko i łatwo poszerzyć swoje muzyczne horyzonty. Możesz tworzyć i nagrywać własne partie instrumentów i grać razem z przykładowymi ścieżkami dołączonymi do oprogramowania. Możesz nawet edytować i miksować swoje instrumenty elektroniczne za pomocą ekranowego edytora nut. Wirtualna klawiatura jest potężna, łatwa w użyciu i niezwykle muzykalna. To jak posiadanie własnego profesjonalnego studia muzycznego za ułamek ceny!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PC 73 Virtual Piano Keyboard, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Flextron Bt.

PC 73 Virtual Piano Keyboard dla PC

1.0

Flextron Bt.

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 PC 73 Virtual Piano Keyboard. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama