Reklama

PDF Escape dla Windows

4.0.24.1356

Red Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowy program dla systemu Windows

Format pliku PDF jest jednym z najbardziej przydatnych i wszechstronnych obecnie używanych formatów plików. Może nie tylko wyświetlać duży wybór treści, takich jak tekst i obrazy, ale może także zapobiegać wszelkim zmianom w zawartości pliku, utrudniając ich modyfikację oraz łatwe udostępnianie lub przesyłanie. Oczywiście oznacza to, że tylko dedykowany edytor PDF może wprowadzać w nim zmiany. PDFEscape to edytor PDF stworzony przez Red Software. Ma szeroki zakres zastosowań, takich jak edycja, ochrona, tworzenie i wiele innych.

wymagania systemowe

Często zdarza się, że użytkownicy mają kilka urządzeń do pracy. Na szczęście PDFEscape ma dwie główne wersje. Po pierwsze, masz wersję przeglądarkową, z której można korzystać w kilku przeglądarkach, w tym Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge i Internet Explorer. Użytkownicy powinni jednak wziąć pod uwagę obsługiwane wersje przeglądarek. PDFEscape działa tylko z Firefox 3, Internet Explorer, Opera 9.5, Safari 3 lub nowszymi wersjami.

Ma również wersję systemu Windows, którą można pobrać i zainstalować. Wersja przeglądarki ma limit rozmiaru pliku do 10 MB i 100 stron, podczas gdy wersja komputerowa nie ma tego ograniczenia.

Reklama

cechy

PDFEscape to wielofunkcyjne narzędzie do obsługi plików PDF. Może być używany jako podstawowa przeglądarka plików PDF, ale ma również inne funkcje. Posiada wiele narzędzi edycyjnych, których można używać do dodawania nowej zawartości i innych oraz multimediów do istniejących plików PDF. Z drugiej strony można go również używać do tworzenia nowych plików PDF od zera. PDFEscape posiada również różne narzędzia do adnotacji, umożliwiające dodawanie notatek i komentarzy. PDFEscape może również chronić pliki hasłem w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

cennik

Wersja PDFEscape do przeglądarki jest dostępna za darmo. Jednak, jak wspomniano powyżej, podczas korzystania z niego należy wziąć pod uwagę pewne ograniczenia. Wersja komputerowa oprogramowania ma trzy tryby: darmowy, premium lub ostateczny.

Darmowy plan pozwala użytkownikom edytować pliki PDF, tworzyć i wypełniać formularze oraz udostępniać dokumenty PDF. Premium i Ultimate to usługi płatne, które mają model płatności oparty na subskrypcji, który może być rozliczany miesięcznie lub rocznie. Tryb Premium jest dostępny za 2,99 USD miesięcznie i ma funkcje edycji Power PDF i może drukować do lub skanować do PDF. Tryb Ultimate może publikować formularze PDF i jest dostępny za 5,99 USD miesięcznie.

Podstawowy, ale funkcjonalny

PDFEscape to przydatny edytor PDF, ale inwestycja finansowa w podstawowy edytor może nie być opłacalna, ponieważ istnieje kilka bezpłatnych opcji, które mogą konkurować z jego funkcjami. Jeśli chcesz spróbować, ma bezpłatną wersję próbną. Stamtąd możesz zdecydować, czy warto uaktualnić do wersji płatnych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PDF Escape, 4.0.24.1356 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Red Software

https://www.redsoftware.com

SHA-1:
1987a4bf2a37f6538c701461357a52b0bce1b980

PDF Escape dla PC

4.0.24.1356

Red Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.24.1356 PDF Escape. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama