Reklama

PDF Reader for Windows 7

2.0.1.2696

PDF Logic Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

PDF Reader dla Windows 7 to proste narzędzie, które umożliwia otwieranie, czytanie, przeglądanie, przeglądanie i drukowanie plików Adobe PDF.

PDF Reader dla Windows 7 pozwala również konwertować pliki PDF na TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, WMF, EMF i EPS.

Aplikacja jest lekką, ale w pełni funkcjonalną bezpłatną przeglądarką plików PDF, która oferuje wiele funkcji, w tym powiększanie i pomniejszanie, obracanie strony i pokaz slajdów PDF.

Reklama

Wspaniałą rzeczą w PDF Reader dla Windows 7 jest szybkość; ładuje się błyskawicznie i błyskawicznie otwiera prawie każdy plik PDF. Pokaz slajdów to kolejna funkcja, na którą warto zwrócić uwagę. Dzięki niemu możesz przeglądać dokument PDF w taki sam sposób, jak przeglądasz slajdy Microsoft PowerPoint.

Ogólnie rzecz biorąc, PDF Reader dla Windows 7 to przydatna przeglądarka plików PDF. Jest lekki, szybki i ma kilka fajnych funkcji.

PDF Reader dla Windows 7 jest również wstecznie kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Microsoft Windows Vista Microsoft Windows XP Microsoft Windows 2000.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PDF Reader for Windows 7, 2.0.1.2696 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows 2003,
  • Windows 10,
  • Windows Vista,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 29th 2018
Autor
PDF Logic Corporation

https://www.pdfseven.com

SHA-1:
2673b783b5ec70c2a6a21f2e9b259b310dbeebe2

PDF Reader for Windows 7

2.0.1.2696

PDF Logic Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.1.2696 PDF Reader for Windows 7. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama