Reklama

PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER dla Windows

1.0

Konami Digital Entertainment, Inc.(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Piłka nożna gra symulacyjna

Pro Evolution Soccer 2019 to symulacja piłki nożnej opracowana przez PES Productions i wydana przez Konami Digital Entertainment Inc. Znana jest również jako osiemnasta odsłona serii PES. Ta edycja oferuje więcej licencji, takich jak w pełni licencjonowane ligi, stadiony i legendy piłki nożnej, z którymi możesz grać. Główną atrakcją tej piłkarskiej gry wideo jest funkcja Magic Moments, która umożliwia udział w Międzynarodowym Pucharze Mistrzów, negocjowanie umów z właścicielami klubów i ustalanie budżetu drużyny. Dostępne są również opcje odsprzedaży i czystej karty jako sposób na wprowadzenie strategii w zarządzaniu klubem. 

Rozgrywka

Pro Evolution Soccer 2019 kładzie większy nacisk na poziom umiejętności i siły poszczególnych graczy. W katalogu znajdziesz 11 nowych cech umiejętności, w tym zwrot krawędzi, podanie bez patrzenia, pętla kontroli, strzał w górę i strzał z opadania. Poza tym gra rozwinęła swoje licencje, partnerstwa i ligi. Fani piłki nożnej zobaczą, że Liverpool wykorzystał tę grę do zaprezentowania swojego stroju na lata 2018 – 2019. Inne partnerstwa PES to Barcelona, Inter Mediolan, AC Milan, Arsenal, FC Schalke 04, AS Monaco, Celtic i Rangers. 

Gdy już jesteś w grze, powinieneś zastanowić się, jak się rozwijać lub uprość zabawę w budowanie. Oznacza to, że grasz z tyłu; zaczynasz od podania od bramkarza do obrońców. Aby przejść na drugą stronę boiska, musisz grać po stronie posiadania piłki. Niezależnie od tego, czy wchodzisz ze skrzydeł, czy ze środka, ważne jest tylko, aby dążyć do bezpiecznych podań i zawodników, którzy biegają bez piłki. 

Reklama

Bezpieczne podanie jest równoznaczne z użyciem kontroli poza piłką . Umożliwi to wybranie jednego z obrońców, wejście na dostępne miejsce i otrzymanie podania.  Będzie to trudniejsze, gdy zmierzysz się z graczem, który używa dużej presji na linii frontu, ponieważ trudno będzie grać z tyłu. Celem tutaj jest zagranie tej osoby, wykorzystując swojego bramkarza jako dodatkową możliwość podania. Podawanie piłki bramkarzowi zapewnia więcej miejsca na odbudowę. 

Wymagania systemowe 

Rozgrywka i grafika PES 2019 mają wyglądać jak realistycznie, więc gra wymaga dużej ilości wolnego miejsca na dysku oraz pamięci RAM. PES 2019 dla Windows wymaga również 64-bitowego systemu operacyjnego Windows. Możesz zainstalować tę grę na dowolnym komputerze z systemem Windows 7 SP1, Windows 8.1 i Windows 10. 

Procesor: Intel Core i5-3470 lub AMD FX-8350 Eight Core 

< p>Pamięć: 8 GB RAM

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 670 lub NVIDIA GeForce GTX 760

Pamięć: 30 GB wolnego miejsca

Ekscytujące interaktywne wrażenia

Pro Evolution Soccer 2019 jest odpowiednie dla fanów piłki nożnej, którzy również doświadczyli graczy. Rozgrywka łączy w sobie wszystkie podstawowe techniki i zaawansowane ruchy, z których korzystają profesjonalni piłkarze. Zwycięstwo będzie wymagało szybkiego krytycznego myślenia i szybkiego czasu reakcji. Gra jest również odpowiednia dla graczy PC, których sprzęt jest w stanie sprostać dużym wymaganiom HDD i RAM. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest w stanie naśladować to samo wrażenia z oglądania meczu piłki nożnej, a jednocześnie zawiera elementy interaktywne. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER, 1.0 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows 10,
 • Windows 8.1,
 • Windows 8
Język:
English
Dostępne języki:
 • English,
 • Chinese,
 • German,
 • Greek,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Korean,
 • Dutch,
 • Portuguese,
 • Russian,
 • Turkish
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Konami Digital Entertainment, Inc.

https://us-support.konami.com

PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER dla PC

1.0

Konami Digital Entertainment, Inc.(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama