Reklama

Requiem dla Windows

4.1

Sports Interactive(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Requiem to wyjątkowa aplikacja dla systemu Windows

Requiem to wyjątkowa aplikacja zaprojektowana wyłącznie w celu umożliwienia odtwarzania dowolnych plików wideo i muzycznych chronionych DRM na prawie każdym zgodnym urządzeniu mobilnym, innym niż zatwierdzone przez producenta. Jest to ogromny problem dla wielu osób posiadających produkty Apple, ponieważ nie mogą używać swoich urządzeń do słuchania jakichkolwiek multimediów lub muzyki bez zainstalowania ich na swoich urządzeniach. Firma Apple zaoferowała teraz sposób na obejście tego problemu, dając użytkownikom dostęp do Requiem za pośrednictwem własnego App Store. Odbywa się to poprzez zarejestrowanie się w bezpłatnej aplikacji na iOS i pobranie jej na telefon przez iTunes.

Po zainstalowaniu aplikacji możesz wybrać dowolny plik muzyczny lub wideo, który chcesz przekonwertować na format Requiem. Po wybraniu pliku zostaniesz poproszony o zainstalowanie go na komputerze, zanim rozpoczniesz proces konwersji. Dobrą stroną konwersji za pomocą aplikacji Requiem jest to, że wystarczy zainstalować niewielką liczbę programów wraz z telefonem, aby mógł odczytać wszystkie potrzebne pliki z własnej karty, a następnie przekonwertować je na wymagany format, aby można go było odtwarzać na urządzeniu mobilnym.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś przenieść plik z komputera lub laptopa do pamięci wewnętrznej telefonu, Requiem jest idealnym rozwiązaniem. W rzeczywistości twierdzono nawet, że jest szybszy niż konwencjonalne metody, ponieważ może łatwo przesyłać plik z prędkością do 5 razy większą, wykorzystując jedynie zdolność telefonu do przeglądania Internetu, chociaż im większy rozmiar pliku, który chcesz przenieść, tym więcej będzie cię to kosztować. Jeśli jednak poważnie myślisz o uzyskaniu najlepszych wrażeń ze swojego urządzenia, Requiem jest zdecydowanie obowiązkową aplikacją, która pozwoli Ci cieszyć się muzyką i plikami wideo, gdziekolwiek jesteś.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Requiem, 4.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Sports Interactive

https://www.vbulletin.com/

SHA-1:
8b5d7e6e939e18c4ee2bbc4316d103a744ca1be5
Filename:
requiem-4-1-win.zip

Dostępne również na innych platformach

Requiem dla PC

4.1

Sports Interactive(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.1 Requiem. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama