Reklama

RivaTuner dla Windows

2.24

Guru3d

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Rivatuner i Guru3d - Regresja zgodności i obsługa Windows XP

Oprogramowanie RivaTuner to narzędzie do przetaktowywania oparte na systemie Windows, które umożliwia maksymalne przetaktowanie komputera i dramatyczny wzrost wydajności komputera. Jednak, podobnie jak wiele innych narzędzi do przetaktowywania, ma jedno ścięgno Achillesa, fakt, że jest to aplikacja Windows, która musi być w stanie odczytać pliki instalacyjne systemu Windows, aby działała poprawnie. Oznacza to, że jeśli używasz innego systemu operacyjnego niż sam Windows (np. Linux), aplikacja nie będzie w stanie poprawnie skonfigurować różnych ustawień systemu Windows. Wspaniałą rzeczą jest to, że istnieje aplikacja o nazwie Guru3d, która może zająć się wszystkimi tymi sprawami za Ciebie. Guru3d to w zasadzie narzędzie oparte na systemie Windows, które umożliwia korzystanie z oprogramowania do przetaktowywania opartego na systemie Windows, takiego jak RivaTuner, ładowanie programów Windows, takich jak system operacyjny Windows XP i nie tylko.

Co dokładnie robi Guru3d? Robi to, co sugeruje jego nazwa, skanuje komputer w poszukiwaniu brakujących sterowników lub brakujących plików, które są wymagane przez komputer, aby w pełni skonfigurować zaawansowane funkcje systemu Windows. Następnie daje możliwość wyboru dowolnej opcji systemu Windows, którą chcesz dostosować. Po wykonaniu tego zadania wystarczy kliknąć przycisk „OK”, a komputer zacznie odpowiednio konfigurować i zmieniać ustawienia systemu Windows. Możesz użyć zaawansowanych opcji systemu Windows, aby dostosować ikony pulpitu, rozdzielczość ekranu, ekran startowy systemu Windows, ustawienia wyświetlania, takie jak wyświetlanie pulpitu na pulpicie i wiele więcej.

Regresja kompatybilności to duży problem w przypadku programów do przetaktowywania opartych na systemie Windows, takich jak RivaTuner. Jednak podczas uruchamiania tego programu zaleca się wykonanie kopii zapasowej całego dysku twardego na wypadek, gdyby coś poszło nie tak i trzeba przywrócić ustawienia komputera do poprzednich wersji. Upewnij się również, że masz najnowszą wersję systemu Windows 98 i najnowszy dodatek Service Pack dla tej wersji. Cieszę się, że wszystkie spyware, adware, trojany, robaki i wszystkie problemy, na które cierpiał mój komputer, zniknęły teraz, a wszystko to dzięki wysokiej jakości oprogramowaniu antywirusowemu, które znalazłem w Internecie, oraz niezawodnemu i skuteczny program o nazwie Guru3d.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
RivaTuner, 2.24 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Guru3d

http://www.guru3d.com

RivaTuner dla PC

2.24

Guru3d

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.24 RivaTuner. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama