Reklama

Scooby-Doo Dancer dla Windows

LE

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowe pobieranie Scooby-Doo Dancer dla systemu Windows

Scooby-Doo Dancer dla systemu Windows to darmowy, edukacyjny program Windows, będący częścią franczyzy i stworzony przez firmę Microsoft. W 2004 roku osiągnął 5amen,811 instalacji, czyli więcej niż jakiekolwiek inne oprogramowanie z jakiejkolwiek innej franczyzy. Interfejs użytkownika jest bardzo ładny z dużymi zdjęciami Zgredka i przyjaciół, a także łatwą nawigacją po systemach menu. Jeśli chcesz przyjemnej i zabawnej nauki lub jeśli chcesz, aby Twój komputer był przyjemnym miejscem do odwiedzania i uczenia się, a nawet po prostu do rozglądania się, musisz spojrzeć na Scooby-Doo Dancer.

Istnieje wiele innych gier komputerowych, ale Scooby-Doo Dancer ma wśród nich swoje własne. W rzeczywistości nie chodzi nawet o to, czy jest to zabawny program edukacyjny. Kiedy dojdziesz do „ekranu powitalnego”, który pojawi się po rozpoczęciu gry, zobaczysz, że Tancerz Zgredek wraz z innymi ulubionymi postaciami ożył i zatańczy dla Ciebie, opowiadając dowcipy, ucząc Cię faktów , pokazując grafikę, a nawet dając kilka wskazówek na temat tego, czym jest każda z postaci.

To tylko jedna z rzeczy, które możesz znaleźć, szukając Scooby-Doo Dancer dla Windows. Ponieważ Microsoft jest generalnie bardzo dobrą firmą, która dostarcza swoje produkty klientom na czas, nawet po wydaniu, możesz mieć pewność, że jeśli chcesz, będziesz mógł bezpłatnie pobrać tę grę. Możesz grać online w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie. Oznacza to, że twoi przyjaciele mogą być tuż obok ciebie, gdy uczysz się, jak być prawdziwym, żywym tancerzem Scooby-Doo. Jeśli jeszcze tego nie sprawdziłeś, powinieneś to zrobić sam.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Scooby-Doo Dancer, LE dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME,
  • Windows 95,
  • Windows 98 SE,
  • Windows 98,
  • Windows 2000,
  • Windows NT,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Microsoft

https://privacy.microsoft.com/en-us/PrivacyStatement

SHA-1:
b70ba6cab5317bf4e1756324043f1edae409c9f0
Filename:
Scooby_DancerLE.exe

Scooby-Doo Dancer dla PC

LE

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji LE Scooby-Doo Dancer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama