Reklama

Serial Splitter dla Windows

5

Eltima Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Serial Splitter to mała aplikacja, która może podzielić prawdziwy port na kilka portów wirtualnych, połączyć prawdziwe porty w jeden wirtualny i przekierować dane szeregowe z prawdziwego portu na inny port rzeczywisty lub wirtualny. Aplikacja umożliwia także współdzielenie jednego rzeczywistego portu szeregowego między kilkoma aplikacjami, tak aby jednocześnie otrzymywały te same dane z jednego portu szeregowego. Możliwe jest także dołączenie do kilku portów pod jedną nazwą i zezwolenie aplikacjom na przełączanie się między tymi, które są bezpłatne.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Połączenie jeden do wielu portów.
  • Połączenie wiele-do-jednego.
  • Połączenie wiele do wielu portów.
  • Przełącznik portów.

Serial Splitter dzieli prawdziwy port COM na wiele wirtualnych portów COM w taki sposób, że każdy z nich zachowuje się dokładnie tak samo jak oryginalny port i ma tę samą nazwę. Wszystkie porty wirtualne jednocześnie otrzymują te same dane, co oryginalny port. W ten sposób Serial Splitter pozwala jednemu urządzeniu szeregowemu pracować z wieloma programami jednocześnie.

Reklama

Dzięki Serial Splitter możliwe jest również przekierowanie wszystkich danych z prawdziwego portu szeregowego do innego rzeczywistego lub wirtualnego portu szeregowego. Może to być pomocne, jeśli korzystasz z oprogramowania, które ma ścisłe ustawienia portu szeregowego, ponieważ nie musisz modyfikować tych ustawień; po prostu przekieruj do niego ruch danych.

Serial Splitter to przydatne narzędzie do tworzenia złożonych pakietów rzeczywistych i wirtualnych portów COM.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Serial Splitter, 5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, June 30th 2015
Autor
Eltima Software

https://www.eltima.com/

SHA-1:
71ea26dab7bb41ac087cc0e623af6f8149403a21

Serial Splitter dla PC

5

Eltima Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5 Serial Splitter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama