Reklama

Soft4Boost Video Converter dla Windows

5.1.3.329

Soft4Boost(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Soft4Boost Video Converter to potężna, bogata w funkcje aplikacja, która jest w stanie konwertować zarówno strumienie wideo, jak i audio plików wideo z jednego formatu na inny, a także nagrywać dyski DVD i Blu-ray.

Dzięki Soft4Boost Video Converter możesz konwertować wideo i muzykę między prawie wszystkimi formatami, w tym: AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP, HD Video, Blu-ray, DVD, VOB, H.263 / H. 264 kodeków i DVR-MS itp.

Soft4Boost Video Converter obsługuje konwersję wideo dla urządzeń z systemem iOS, takich jak iPhone, iPad i iPod Touch, oraz obsługuje urządzenia z systemem operacyjnym Android różnych producentów. Inne obsługiwane formaty obejmują multimedia dla Sony PSP i Amazon Kindle. Soft4Boost Video Converter obsługuje DropBox, YouTube, Facebook, DailyMotion, Flick i Vimeo.

Reklama

Aplikacja zapewnia pełny zestaw niezbędnych narzędzi do edycji wideo. Możesz przyciąć wideo lub wyodrębnić dowolną scenę z rozszerzonego materiału. Możesz także łączyć wiele klipów razem i używać inteligentnych automatycznych efektów w celu poprawy jakości wideo. Soft4Boost Video Converter pozwala także na konwersję z / na formaty Blu-ray lub DVD. Możesz wykończyć swoje media, dodając kolorowe menu DVD / Blu-ray, a następnie dzieląc film na rozdziały i nagrywając dyski DVD / Blu-ray.

Soft4Boost Video Converter to naprawdę przydatne narzędzie, które ma łatwy w obsłudze interfejs. Obsługuje różne formaty i ma kilka dobrych funkcji edycji. Możesz także zmienić wygląd aplikacji za pomocą 11 różnych stylów skóry do wyboru. Soft4Boost Video Converter obsługuje także wiele języków i jest dostępny w 9 różnych językach (angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, węgierski, duński i turecki).

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Soft4Boost Video Converter, 5.1.3.329 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Danish,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Russian,
  • Turkish
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, May 18th 2023
Autor
Soft4Boost

https://www.soft4boost.com

SHA-1:
f543a324b3498b059301d64667b27fcea05e4c33
Filename:
S4BVideoConverter.exe

Soft4Boost Video Converter dla PC

5.1.3.329

Soft4Boost(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.1.3.329 Soft4Boost Video Converter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama