Reklama

Spritecraft dla Windows

1.1.3

diamondPants(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak pobrać pełną wersję Spritecraft na Windows 10?

Co to jest Spritecraft? Mówiąc najprościej, Spritecraft to prosty w obsłudze program Java, który pozwala załadować dowolny obraz i przekonwertować go na garść bloków Minecrafta. Dostępne za darmo lub za pełną cenę. Możesz szybko rozpocząć, pobierając najnowszą aktualizację (instalator Windows) tutaj: Windows Server 2021. Jest też film przedstawiający działanie programu tutaj:

Diamondpants, twórca Spritecraft, stworzył doskonałą grę/aplikację, która naprawdę zanurza Cię w niesamowity świat Minecarts. Ładując atlas tekstur, wybierając kolor z palety i stukając myszą, aby aktywować, będziesz gotowy do zbudowania swojej pierwszej pary diamentowej zbroi! Diamondpants zawiera instrukcje, jak to zrobić, a także wiele różnych schematów kolorów, które można w pełni dostosować. Do pobrania dołączone jest kilka różnych stylów Diamondpants, a także kilka świetnych obrazów w celach informacyjnych.

Chociaż program może początkowo wydawać się nieco uproszczony, muszę podkreślić, że za pomocą kilku kliknięć myszką możesz łatwo stworzyć nieskończoną liczbę diamentowych zbroi lub po prostu zarobić niesamowitą ilość gotówki, robiąc wszystko, od uprawy roślin po wydobycie. Jeśli chodzi o klocki Minecraft, Diamondpants zawiera gotowy zestaw klocków, które są identyczne pod względem stylu i koloru, co pozwala tworzyć różnorodne zestawy zbroi i dekoracje bez konieczności projektowania od zera. Mówiąc o dekoracjach, program zawiera również kilkanaście dekoracyjnych skórek, aby nadać grze o tematyce Minecraft naprawdę wyjątkowy wygląd. Aby pobrać pełną wersję spritecraft, odwiedź oficjalną stronę gry.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Spritecraft, 1.1.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
diamondPants

http://diamondpants.com

SHA-1:
96a0de231764acd166358405fe0b10dc27152034
Filename:
SpritecraftFree.zip

Spritecraft dla PC

1.1.3

diamondPants(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.3 Spritecraft. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama