Reklama

The Sims 3: Ambitions dla Windows

Free

ELECTRONIC ARTS(Płatność)

Ocena użytkownika8

Dodatek The Sims 3: Ambicje

The Sims 3: Ambitions to trzecie duże wydanie popularnej serii symulatorów życia. Zespół The Sims z Electronic Arts po raz kolejny stworzył hit po wydaniu tej gry. Tym razem w grze pojawiło się zupełnie nowe miasto do odkrycia o nazwie New Vegas. To miejsce, w którym możesz mieszkać i pracować jako dobrze prosperujący potentat biznesowy. W mieście jest kilka wyzwań, a także kilka osiągnięć do spełnienia i oczywiście szansa na poznanie wszystkich uroczych miejsc w grze.

Rozszerzenie The Sims 3: Ambicje zawiera wszystkie nowe ulepszenia miasta, kariery, prace i przedmioty gospodarstwa domowego, które gracz może zbierać, kupować i sprzedawać. Dodatek zawiera nowe miejsca do jedzenia, picia, robienia zakupów i jedzenia. Istnieje również nowe drzewo umiejętności z ponad 80 umiejętnościami dostępnymi dla gracza. Każda umiejętność ma specjalne zastosowanie i daje wyjątkową okazję, którą można wykorzystać do wspinania się po drabinie społecznej lub po prostu cieszyć się wolnym czasem. W miarę postępów w karierze odkryjesz, że możliwości podróżowania po świecie rosną i stają się odnoszącym sukcesy potentatem.

Ta gra na czas jest jednym z najbardziej udanych wpisów do serii. Nie tylko zapewnia ekscytujące wrażenia z życia, ale także oferuje graczom wiele treści do dalszej gry. Jeśli chcesz kontrolować swoją przyszłość, jest to najlepszy wybór dla Ciebie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
The Sims 3: Ambitions, Free dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Francuski,
  • Włoski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
ELECTRONIC ARTS

https://www.ea.com/games/plants-vs-zombies/plants-vs-zombies-3

SHA-1:
5eea29c26fe5facdf06781811e76d20f924a9f2b
Filename:
TheSims_Setup.rar

The Sims 3: Ambitions dla PC

Free

ELECTRONIC ARTS(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Free The Sims 3: Ambitions. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama