Reklama

TreeView X dla Windows

0.5.1

Rod Page(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Recenzja Treeview X dla Windows

Nowa wersja widoków drzewa dla systemu Windows jest już dostępna do pobrania. Wersja 0.5 beta Treeview X dla Windows jest dostępna w firmie hostingowej Rod Page. Nazwa pakietu tego oprogramowania to Linux. Jest podobny do darmowego XSitePro, który jest przeglądarką stron internetowych.

Najbardziej uderzającą cechą widoku drzewa jest jego interfejs użytkownika, który jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i zaprojektowany specjalnie dla systemu operacyjnego Windows. Można przeciągać i upuszczać pliki i foldery z ich żądanej lokalizacji, a widok drzewa zorganizuje je zgodnie z własnymi preferencjami. Przeglądarka umożliwia oglądanie filmów, odtwarzanie plików muzycznych MP3, a także edycję i zarządzanie wyglądem strony internetowej. Dostępny jest obszerny plik pomocy ze szczegółowym opisem korzystania z przeglądarki.

Istnieją pewne wady Treeview X, które polegają na tym, że oprogramowanie nie ma niektórych ważnych funkcji i nie ma takiego samego doskonałego wsparcia, jak oferta konkurenta. Wczytywanie strony jest niewielkie, gdy wyświetlane jest całe okno. Wyświetlanie miniatur czasami nie zmienia się lub nie pasuje do reszty strony. Chociaż są to drobne uwagi krytyczne, można je rozwiązać za pomocą przyszłych aktualizacji. Zaawansowane funkcje przeglądarki są również dostępne poprzez płatną aktualizację oprogramowania.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TreeView X, 0.5.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Rod Page
SHA-1:
28805d9bf8f685a25e3c7f4f2d7480a8d1c84fbb
Filename:
setup.exe

TreeView X dla PC

0.5.1

Rod Page(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.5.1 TreeView X. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama