Reklama

UltraVNC dla Windows

1.3.8.1

UltraVNC Team(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

UltraVNC to potężne, łatwe w użyciu i darmowe oprogramowanie, które może wyświetlać ekran innego komputera (przez Internet lub sieć) na własnym ekranie. Program pozwala używać myszy i klawiatury do zdalnego sterowania innym komputerem. Oznacza to, że możesz pracować na komputerze zdalnym, tak jakbyś siedział przed nim, bezpośrednio z bieżącej lokalizacji. Jeśli zapewniasz obsługę komputera, możesz szybko uzyskać dostęp do komputerów klienta z dowolnego miejsca na świecie i zdalnie rozwiązywać problemy z działem pomocy technicznej! Dzięki dodatkom takim jak SingleClick klienci nie muszą nawet wstępnie instalować oprogramowania ani wykonywać skomplikowanych procedur, aby uzyskać zdalną pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy: przesyłanie plików, sterownik wideo, opcjonalne wtyczki szyfrujące, logowanie MS, czat tekstowy, pasek narzędzi przeglądarki, przeglądarka Java z przesyłaniem plików, a także automatyczne skalowanie i skalowanie po stronie serwera, obsługa wielu monitorów, obsługa repeatera / proxy, Automatyczne ponowne połączenie, dobre wyniki i mnóstwo innych funkcji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
UltraVNC, 1.3.8.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, February 11th 2023
Autor
UltraVNC Team

https://ultravnc.sourceforge.net

UltraVNC dla PC

1.3.8.1

UltraVNC Team(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.3.8.1 UltraVNC. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama