Reklama

VoiceMaster dla Windows

2.0.0.226

DJMASTER(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

VoiceMaster - Nagrywanie, komponowanie i wykonywanie z ViSN

Aplikacja VoiceMaster dla systemu Windows XP to proste, wydajne i wysoce efektywne oprogramowanie do studia nagrań. Chociaż wyglądem podobny do wielu innych profesjonalnych produktów do nagrywania dźwięku, VoiceMaster XP jest wyposażony w zestaw ekskluzywnych funkcji, które odróżniają go od konkurencji. Należą do nich wspomniana wyżej ekskluzywna funkcja nagrywania rozmów (która może być używana ze Skype lub dowolną inną aplikacją do czatowania online); niezwykle przydatne funkcje miksera i wysyłania / zwracania; obszerna biblioteka zawierająca popularne głosy i instrumenty; oraz duża liczba przyjaznych dla użytkownika opcji nagrywania i odtwarzania, między innymi.

VoiceMaster w systemie Windows XP zapewnia również kilka dodatkowych korzyści, w szczególności w zakresie sekwencjonowania MIDI i obsługi nagrywania. W przeciwieństwie do niektórych innych narzędzi sekwencera MIDI, sekwencer VoiceMaster MIDI ma niezwykle obszerny zakres wbudowanych elementów sterujących, które pozwalają na kompleksowe nagrywanie MIDI i funkcje sekwencjonowania MIDI. Obejmuje to nie tylko funkcje nagrywania rozmów, ale także funkcję, która pozwala na duplikowanie pojedynczego głosu i grupy głosów. Wbudowany wirtualny wzmacniacz mikrofonowy jest szczególnie przydatny podczas nagrywania wokalu, ponieważ jego monitorowanie niskiego poziomu pozwoli Ci monitorować występ wokalisty bez konieczności nadmiernego monitorowania jego instrumentów.

Oprócz wyjątkowych funkcji nagrywania rozmów dostępnych w VoiceMaster, oferuje również szeroką gamę popularnych i przydatnych instrumentów oraz sekcji przetwarzania dźwięku. Vocal Master zapewnia trzy różne style nagrywania: Pure Voice, Audience i Live. Styl nagrywania Vocal Deluxe jest dość popularny wśród wokalistów, którzy lubią eksperymentować z szeroką gamą dźwięków, podczas gdy styl nagrywania Audience jest przydatny, gdy próbujesz wydobyć określony rodzaj dźwięku z grupy ludzi. Styl nagrywania na żywo jest odpowiedni do ćwiczeń z zespołem lub występów na żywo. Ten specjalistyczny tryb treningowy daje użytkownikowi możliwość rejestrowania swoich występów na bieżąco. Niektóre inne przydatne funkcje to Vibrato, Noise Gate i Swing Release.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
VoiceMaster, 2.0.0.226 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, December 11th 2023
Autor
DJMASTER

http://www.djmaster.com/

SHA-1:
4da5382b889534429996346f245075faca864fdc
Filename:
VMSetup.exe

VoiceMaster dla PC

2.0.0.226

DJMASTER(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.0.226 VoiceMaster. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama