Reklama

MP3 To Ringtone Gold dla Windows

8.7

Anming(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

MP3 To Ringtone Gold to świetny sposób na aktualizację dźwięku telefonu komórkowego

MP3 To Ringtone Gold to łatwe w użyciu konwertery dzwonków. Można go łatwo wykorzystać do konwersji zwykłych plików mp3, wma, amr, wav, ogg i wielu innych plików muzycznych do formatu dzwonka (mp3, amr, mf, amr, wav, ogg). Za pomocą tego programu możesz przenieść je z telefonu komórkowego do rejestratora rozmów lub przenieść na dowolne inne urządzenie z dostępem do Internetu. Oprogramowanie zostało zaprojektowane z prostymi krokami i przyjazne dla użytkownika. Jeśli chcesz mieć obszerną kolekcję dzwonków muzycznych do swojego telefonu, kup to oprogramowanie.

To oprogramowanie jest w stanie zmienić nuty utworu na różne style, takie jak rock, jazz, hip hop, rhythm and blues i wiele innych. Umożliwi nawet konwersję kilku dzwonków na jeden dzwonek. Dobrą rzeczą w Anming Soft MP3 To Ringtone Gold jest to, że jest kompatybilny ze wszystkimi typami telefonów komórkowych. Dobrą rzeczą w anmingu miękkiego MP3 To Ringtone Gold jest to, że umożliwia bezproblemową zmianę dzwonków ulubionych piosenek.

Oferta bezpłatnej wersji próbnej umożliwia bezpłatne pobranie dwóch pierwszych dzwonków. Czytałem w niektórych recenzjach, że istnieje wiele innych formatów plików muzycznych, których można używać z programem, takich jak flv, ogg, ogg, audio i wiele innych. Więc moja rekomendacja jest taka, że jeśli szukasz nowego sposobu na personalizację telefonu komórkowego, wypróbuj bezpłatną wersję próbną MP3 na złoty dzwonek.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MP3 To Ringtone Gold, 8.7 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003,
  • Windows 2000,
  • Windows 98 SE,
  • Windows ME,
  • Windows XP,
  • Windows 98,
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, February 8th 2024
Autor
Anming
SHA-1:
5b1835094765d846448b4818f957189d26f6a879
Filename:
goldsetup_trial.exe

MP3 To Ringtone Gold dla PC

8.7

Anming(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.7 MP3 To Ringtone Gold. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama