Reklama

Wickr Messenger dla Windows

2.6.0

Wickr Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zabezpiecz swoje rozmowy dzięki Wickr

Ponieważ przecieki bezpieczeństwa stają się coraz bardziej powszechne w dzisiejszych czasach, nic dziwnego, że ludzie zwracają się do aplikacji komunikacyjnych, które stawiają bezpieczeństwo ponad wszelkie inne względy. Wickr Messenger to jedna z takich aplikacji komunikacyjnych. Wyposażony w funkcje, które zapobiegną wyciekaniu danych, Wickr Messenger jest najlepszym wyborem dla wszystkich zainteresowanych potencjalnymi naruszeniami bezpieczeństwa.

Dostępność

Wickr, pierwotnie wydany na iOS i Androida, rozszerzył się na różne platformy. Jest teraz dostępny dla wszystkich głównych systemów operacyjnych: iOS, Android, macOS, Windows 10 i Linux.

cechy

Wickr Messenger jest wyposażony w wojskowe szyfrowanie typu end-to-end. Żadne dane ani komunikacja nie są przechowywane w żadnej chmurze lub serwerze, co utrudnia złośliwym podmiotom kradzież i wyciek danych. Jedną z jego kluczowych cech jest jednak data ważności treści. Wickr Messenger działa podobnie do Snapchata, ponieważ cała wysyłana przez niego zawartość zniknie na zawsze. Możesz ustawić, jak długo zawartość ma pozostawać w Wickr Messenger, ale nadal ma limit około tygodnia. Oczywiście gwarantuje to, że nikt nie będzie mógł później odzyskać twoich treści.

Reklama

Dla twojej ochrony

Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony i bezpieczeństwa podczas komunikowania się z innymi online, Wickr Messenger to aplikacja do wypróbowania. Dzięki wysokiemu poziomowi szyfrowania i wygasaniu zawartości Wickr Messenger zapewnia, że wszystko, co robisz w aplikacji, jest całkowicie prywatne. A dzięki funkcji synchronizacji możesz korzystać ze wszystkich swoich urządzeń, dzięki czemu możesz być cały czas chroniony.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Wickr Messenger, 2.6.0 dla Windows
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Wickr Inc.

https://wickr.com

SHA-1:
204cddb5f0effb5a6c92a954f7db82c905fe52a7
Filename:
WickrMe-2.6.0.msi

Wickr Messenger dla PC

2.6.0

Wickr Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.6.0 Wickr Messenger. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama