Reklama

mIRC dla Windows

7.71

Mirc(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

mIRC to w pełni funkcjonalny klient Internet Relay Chat dla systemu Windows, którego można używać do komunikowania się, udostępniania, grania lub pracy z innymi w sieciach IRC na całym świecie, na konferencjach grupowych dla wielu użytkowników lub w prywatnych rozmowach jeden na jednego.

Ma przejrzysty, praktyczny interfejs, który jest wysoce konfigurowalny i obsługuje takie funkcje, jak listy znajomych, przesyłanie plików, połączenia na wielu serwerach, szyfrowanie SSL, obsługa proxy, wyświetlanie UTF-8, dostosowywane dźwięki, komunikaty mówione, powiadomienia na pasku zadań, rejestrowanie wiadomości, i więcej.

mIRC ma również potężny język skryptowy, którego można używać zarówno do automatyzacji mIRC, jak i do tworzenia aplikacji, które wykonują szeroki zakres funkcji, od komunikacji sieciowej po granie w gry.

Reklama

mIRC jest rozwijany od ponad dekady i jest stale ulepszany i aktualizowany o nowe technologie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
mIRC, 7.71 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Włoski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, May 18th 2023
Autor
Mirc

http://www.mirc.com/index.html

SHA-1:
c19096361ad3653cce339830233d754799da8d07
Filename:
mirc771.exe

mIRC dla PC

7.71

Mirc(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.71 mIRC. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama