Reklama

mIRC dla Windows

7.65

mIRC Co Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

mIRC to w pełni funkcjonalny klient Internet Relay Chat dla systemu Windows, którego można używać do komunikowania się, udostępniania, grania lub pracy z innymi w sieciach IRC na całym świecie, na konferencjach grupowych dla wielu użytkowników lub w prywatnych rozmowach jeden na jednego.

Ma przejrzysty, praktyczny interfejs, który jest wysoce konfigurowalny i obsługuje takie funkcje, jak listy znajomych, przesyłanie plików, połączenia na wielu serwerach, szyfrowanie SSL, obsługa proxy, wyświetlanie UTF-8, dostosowywane dźwięki, komunikaty mówione, powiadomienia na pasku zadań, rejestrowanie wiadomości, i więcej.

mIRC ma również potężny język skryptowy, którego można używać zarówno do automatyzacji mIRC, jak i do tworzenia aplikacji, które wykonują szeroki zakres funkcji, od komunikacji sieciowej po granie w gry.

Reklama

mIRC jest rozwijany od ponad dekady i jest stale ulepszany i aktualizowany o nowe technologie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
mIRC, 7.65 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows XP
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Italian
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, December 24th 2018
Autor
mIRC Co Ltd

https://www.mirc.com

SHA-1:
fbd7f2695e31a107ec2dc02ad5c48a0f3198a90d

mIRC dla PC

7.65

mIRC Co Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.65 mIRC. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama