Reklama

Win10 Widgets dla Windows

4.0

TJ Markham

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowe środowisko widżetów pulpitu

Widżety Win10 to bezpłatne środowisko graficzne, które jest podobne do Yahoo! Widget Engine i Nexus, umożliwiające umieszczanie widżetów ze szczegółowymi informacje w systemie operacyjnym Windows 10. Korzysta z portalu o otwartym kodzie źródłowym o nazwie Rainmeter, który daje możliwość dodawania widżetów do ekranu. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz pobrać oba programy jako pakiet.

Masz elastyczność dostosowywania każdego widżetu do swoich potrzeb. Pozwala zmieniać motywy, kolory i wyświetlane informacje, dzięki czemu jest wszechstronny w różnych środowiskach. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy programistycznej, ponieważ jest przeznaczony dla każdego.

Środowisko widżetów pulpitu

Ludzie uwielbiają używać widżetów na swoich komputerach jako sposobu na pozostawanie w kontakcie z wiadomościami i wydajnością sprzętu. Chociaż Windows 11 obiecuje mieć wbudowaną tę funkcję, została ona zaniedbana Windows 10. Widgety Win10 zapewniają rozwiązanie, dostarczając te narzędzia za pośrednictwem środowiska Rainmeter.

Reklama

Łatwe w konfiguracji

Jeśli nie lubisz programowania konfiguracji jak działają widżety, widżety Win10 ułatwiają życie. Możesz wybrać typy widżetów, łatwo zmieniając wygląd i wydajność każdego z nich. Dostępne są również opcje dopasowania motywu i kolorów systemu Windows.

Szczegółowe informacje o sprzęcie

Wydajność sprzętu jest ważna dla wielu użytkowników systemu Windows, zwłaszcza w przypadku gier i kryptowalut w grę wchodzi górnictwo. Widgety Win10 zawiera kilka widżetów sprzętowych, które można umieścić na pulpicie, zapewniając spokój ducha lub ostrzeżenie, jeśli coś wydaje się nie tak. Niektóre przykłady obejmują przestrzeń dyskową, zużycie baterii, przydział procesora i inne.

Sprawdź najnowsze wiadomości i pogodę

Nie musisz stale otwierać Internetu, aby sprawdzić, jaka będzie pogoda bądź najnowsze wiadomości. Widgety Win10 łączą się z lokalnymi źródłami informacji, zapewniając, że są one łatwo dostępne. Zawiera również informacje o ruchu, dzięki czemu wiesz, kiedy jest najlepszy czas, aby wyruszyć w drogę.

Tyle szczegółów, ile potrzebujesz

Widżety Win10 to wyjątkowe narzędzie o podstawowej konstrukcji, które pomoże Ci lepiej zorganizować pulpit Windows 10. Istnieje wiele konfiguracji i szczegółów, których możesz użyć, które są łatwe do skonfigurowania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Win10 Widgets, 4.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
TJ Markham

https://win10widgets.com/

Win10 Widgets dla PC

4.0

TJ Markham

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0 Win10 Widgets. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama