Reklama

Free Photo Frame dla Windows

1.0

Drive software

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowa ramka na zdjęcia — ramka na zdjęcia systemu Windows

Edytuj zdjęcia zrobione aparatem za pomocą dowolnego oprogramowania do edycji zdjęć, takiego jak Adobe Photoshop. Możesz także edytować zdjęcia rodziny i przyjaciół za pomocą różnych programów do edycji zdjęć cyfrowych. Aby uzyskać najlepsze rezultaty ze swoich zdjęć, użyj wysokiej jakości tabletu graficznego i drukarki. Po edycji obrazu za pomocą programu do edycji możesz zapisać obraz w innym formacie do wydrukowania lub jako stronę internetową. Windows Photo Frame Maker to jeden z najłatwiejszych sposobów edycji cyfrowych zdjęć na komputerze.

Edytuj ramkę Windows Photo Frame za pomocą wysokiej jakości tabletu graficznego i drukarki. Jest to bezpłatna opcja ramki do zdjęć, która umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji oprogramowania Photo Frame Studio przed zakupem. Za pomocą kilku kliknięć myszą możesz zmienić kolor tła, tytułu, obramowania i motywu. Możesz utworzyć nowy pokaz slajdów lub dodać tekst, naklejki i obramowania za pomocą interfejsu przeciągania i upuszczania. Jeśli chcesz uporządkować swoje zdjęcia, możesz użyć menedżera Windows Photo Frame, aby zmienić kolejność elementów i folderów.

Bezpłatna opcja ramki na zdjęcia umożliwia udostępnianie zdjęć wszystkim znajomym za pomocą komputera stacjonarnego lub notebooka z bezprzewodowym połączeniem z Internetem. Możesz przesłać zdjęcia z komputera stacjonarnego lub notatnika i wybrać, które z nich chcesz opublikować, korzystając z bezpłatnej aplikacji DTP, takiej jak iPic Composer lub Corel Draw. Możesz je zapisać na karcie SD lub wysłać e-mailem lub opublikować w dowolnym z popularnych serwisów społecznościowych. Windows Photo Frame zapewnia różne sposoby dostosowywania i personalizowania ramki, dzięki czemu możesz łatwo udostępniać zdjęcia znajomym, współpracownikom lub rodzinie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free Photo Frame, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Drive software

http://www.drive-software.com

Free Photo Frame dla PC

1.0

Drive software

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Free Photo Frame. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama