Reklama

YTD Downloader dla Windows

3.0.6

Boozed Programmer

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowy program do pobierania filmów z YouTube

YTD Downloader to bezpłatne narzędzie do pobierania filmów z YouTube. Możesz go również użyć do pobrania samego pliku audio i przekonwertowania go na format MP3. Możesz korzystać z oprogramowania bez żadnych ograniczeń ani okresów próbnych, ale rozważ zakup wersji premium do pobierania zbiorczego.

Boozed Programmer opracował oprogramowanie dla starszych wersji, zaczynając z systemem Windows 98 i zgodnością do systemu Windows 10. Oprogramowanie jest bezpłatne i dostępne w języku angielskim, ale możesz również rozważyć następujące alternatywy: Pobieracz wideo YTD, Pobieracz wideo 4K oraz Pobieracz wideo Ummy.

Funkcje oprogramowania

Możesz użyć YTD Downloader do pobierania filmów z popularnych platform mediów społecznościowych, takich jak YouTube, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Vimeo itp. Pozwala >pobieraj filmy i pliki audio i konwertuj je na wiele popularnych formatów.

Reklama

Pobieranie jest szybkie, a nawet możesz pobrać wiele plików jednocześnie. Oprogramowanie umożliwia wstrzymywanie, ponowne uruchamianie i podgląd części filmów, aby zapewnić odpowiednią treść.

Jak korzystać

Proces jest tak prosty, jak wklejenie adresu URL filmu do dostarczone pudełko. Następnie wybierz jakość pobierania z listy rozwijanej i ustaw miejsce docelowe pliku. Z licencją premium możesz wybrać automatyczną konwersję plików do dostępnych formatów i wybrać jakość konwersji. Użytkownicy mogą wybrać, czy chcą usunąć oryginalny plik po zakończeniu konwersji. Kliknięcie czerwonego przycisku „Pobierz” jest ostatnim krokiem.

Aby przekonwertować plik, najpierw wybierz plik wideo z menedżera plików systemu Windows. Możesz wybierać spośród formatów dostępnych na listach rozwijanych i wybrać jakość konwersji. Następnie ustaw miejsce docelowe pliku i zmień głośność za pomocą suwaka. 

Możesz przyciąć film, określając czas rozpoczęcia i zakończenia, a następnie wybierz opcję usunięcia oryginalny plik. Następnie możesz kliknąć czerwony przycisk „Konwertuj wideo”. Wreszcie karta „Aktywność” pokaże postęp wszystkich bieżących działań.

Prosty i szybki downloader wideo

YTD Downloader jest prosty w użyciu, nawet dla początkujących. Oferuje szybki sposób pobierania i konwertowania filmów z różnych popularnych platform mediów społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook, Vimeo itp. Przydatną funkcją jest możliwość pobrania tylko pliku wideo

Oprogramowanie umożliwia pobieranie zbiorcze i można łatwo śledzić postęp każdego pobierania. W najnowszej wersji programista zastosował różne poprawki błędów, które wystąpiły podczas pobierania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
YTD Downloader, 3.0.6 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 98,
 • Windows 2000,
 • Windows 7,
 • Windows NT,
 • Windows ME,
 • Windows 95,
 • Windows 2003,
 • Windows XP,
 • Windows 10,
 • Windows Vista,
 • Windows 8,
 • Windows 98 SE,
 • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Boozed Programmer

YTD Downloader dla PC

3.0.6

Boozed Programmer

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0.6 YTD Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama