Reklama

YTD Downloader dla Windows

3.0.6

Boozed Programmer(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy program do pobierania filmów z YouTube

YTD Downloader to bezpłatne narzędzie do pobierania filmów z YouTube. Możesz go również użyć do pobrania samego pliku audio i przekonwertowania go na format MP3. Możesz korzystać z oprogramowania bez żadnych ograniczeń ani okresów próbnych, ale rozważ zakup wersji premium do pobierania zbiorczego.

Boozed Programmer opracował oprogramowanie dla starszych wersji, zaczynając z systemem Windows 98 i zgodnością do systemu Windows 10. Oprogramowanie jest bezpłatne i dostępne w języku angielskim, ale możesz również rozważyć następujące alternatywy: Pobieracz wideo YTD, Pobieracz wideo 4K oraz Pobieracz wideo Ummy.

Funkcje oprogramowania

Możesz użyć YTD Downloader do pobierania filmów z popularnych platform mediów społecznościowych, takich jak YouTube, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Vimeo itp. Pozwala >pobieraj filmy i pliki audio i konwertuj je na wiele popularnych formatów.

Reklama

Pobieranie jest szybkie, a nawet możesz pobrać wiele plików jednocześnie. Oprogramowanie umożliwia wstrzymywanie, ponowne uruchamianie i podgląd części filmów, aby zapewnić odpowiednią treść.

Jak korzystać

Proces jest tak prosty, jak wklejenie adresu URL filmu do dostarczone pudełko. Następnie wybierz jakość pobierania z listy rozwijanej i ustaw miejsce docelowe pliku. Z licencją premium możesz wybrać automatyczną konwersję plików do dostępnych formatów i wybrać jakość konwersji. Użytkownicy mogą wybrać, czy chcą usunąć oryginalny plik po zakończeniu konwersji. Kliknięcie czerwonego przycisku „Pobierz” jest ostatnim krokiem.

Aby przekonwertować plik, najpierw wybierz plik wideo z menedżera plików systemu Windows. Możesz wybierać spośród formatów dostępnych na listach rozwijanych i wybrać jakość konwersji. Następnie ustaw miejsce docelowe pliku i zmień głośność za pomocą suwaka. 

Możesz przyciąć film, określając czas rozpoczęcia i zakończenia, a następnie wybierz opcję usunięcia oryginalny plik. Następnie możesz kliknąć czerwony przycisk „Konwertuj wideo”. Wreszcie karta „Aktywność” pokaże postęp wszystkich bieżących działań.

Prosty i szybki downloader wideo

YTD Downloader jest prosty w użyciu, nawet dla początkujących. Oferuje szybki sposób pobierania i konwertowania filmów z różnych popularnych platform mediów społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook, Vimeo itp. Przydatną funkcją jest możliwość pobrania tylko pliku wideo

Oprogramowanie umożliwia pobieranie zbiorcze i można łatwo śledzić postęp każdego pobierania. W najnowszej wersji programista zastosował różne poprawki błędów, które wystąpiły podczas pobierania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
YTD Downloader, 3.0.6 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 8,
 • Windows 98 SE,
 • Windows 7,
 • Windows 8.1,
 • Windows NT,
 • Windows ME,
 • Windows 2003,
 • Windows Vista,
 • Windows 95,
 • Windows 2000,
 • Windows XP,
 • Windows 10,
 • Windows 98
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Boozed Programmer
SHA-1:
0b7d47ac96bf33935cbc1eef7f53ba0458139124
Filename:
YTD-Downloader.exe

YTD Downloader dla PC

3.0.6

Boozed Programmer(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0.6 YTD Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama