Reklama

Call of Duty 2 dla Mac

1.3

Activision(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Ogromna strzelanka wideo

Call of Duty 2 to strzelanka FPS, której akcja toczy się w czasie II wojny światowej. Twórcy gry, Infinity Ward, zaprojektowali tę grę do działania na urządzeniach z systemem Windows i Mac OS X. Wcielisz się w rolę czterech młodych żołnierzy w trzech przeplatających się kampaniach. Fabuła COD 2 jest w przeważającej mierze liniowa, ale możesz przejść do innych rozdartych wojną krajów – Stalingradu, Afryki i Francji – aby ukończyć preferowane misje. 

Rozgrywka 

Call of Duty 2 daje dogłębne spojrzenie na ofiary wojny z perspektywy czterech żołnierzy: jednego z Armii Czerwonej, dwóch z Armii Brytyjskiej i jednego z Armia Stanów Zjednoczonych. Wszystkie cztery grywalne postacie COD mają łącznie 27 misji. Gra rozpoczyna się w Rosji. Zagrasz w szeregowego szeregowca o nazwisku Vasili Koslov. Jego misje różnią się od przyziemnych po zagrażające życiu, takie jak ponowne podłączenie przewodów telefonicznych i infiltracja ratusza w Stalingradzie. Ważne jest, aby nosić jednocześnie dwie sztuki broni palnej. Możesz złupić inną broń, którą znajdziesz na polu bitwy.

Druga kampania to dwuczęściowa historia. Najpierw zagrasz jako sierżant John Davis, a następnie jako dowódca czołgu David Welsh. Jako sierżant musisz czołgać się, kucać i wspinać na różnych terenach, aby dokończyć atak z zaskoczenia na oddziały niemieckiego Afrika Korps. Spodziewaj się, że Niemcy będą nieugięci. Będą mieli mało broni palnej i innej artylerii, ale będą angażować się w walkę wręcz. Możesz bronić się za pomocą granatów dymnych lub broni odłamkowej albo przejść do ofensywy, dodając do swojego arsenału żelazny celownik lub kompas. Celownik żelazny pomaga celnie strzelać do wrogów, a kompas zapewnia 360-stopniowy widok na innych graczy. 

Reklama

Punktem zwrotnym w grze będzie ostatnia kampania, ponieważ jest ustawiona na D- Dzień. Zagrasz kaprala Billa Taylora. Twoim zadaniem jest zniszczenie niemieckiej baterii artyleryjskiej i powstrzymanie jej przeciwko potężnej niemieckiej kontrofensywie. Zaangażujesz się zarówno w walkę fizyczną, jak i zbrojną. Tak jak w prawdziwym życiu, twoje zmysły zostaną osłabione, gdy odniesiesz poważne obrażenia. Gra zwiększy głośność twojego „bicia serca”, a ekran stanie się rozmazany. Jedyną opcją jest schowanie się, aby Twoja postać odzyskała siły. 

Wymagania systemowe

Call of Duty 2 na Windows ma następujące wymagania systemowe: 

System operacyjny: Mac OS X 10.3.9 lub nowszy

PRĘDKOŚĆ PROCESORA: G5/1,8 GHz 

RAM 512 MB

Karta wideo: NVIDIA GeForce FX 5200 lub ATI Radeon 9600

Łączna pamięć RAM wideo: 128 MB

Wolne miejsce na dysku: 4,0 GB 

Wymagająca strzelanka

Call of Duty 2 może wydawać się trudna, gdy grasz żołnierzami niskiej rangi bez żadnej kontroli nad wojną. Najlepiej jest podążać liniową fabułą, aby zrozumieć przebieg wydarzeń, ale grę nadal można zrozumieć, nawet gdy przeskakujesz przez misje. Twórcy Infinity Ward rozrzucili w grze broń i inne zasoby, dzięki czemu możesz skupić się na ukończeniu misji. Ogólnie rzecz biorąc, gra naśladuje prawdziwą walkę i reakcję fizyczną w historycznie dokładnej fabule. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Call of Duty 2, 1.3 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Activision

http://www.atari.com/gbsanctumofslime/

Call of Duty 2 dla Mac

1.3

Activision(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.3 Call of Duty 2. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama