Reklama

Classic FTP Free File Transfer for Mac

3.04

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Classic FTP Free File Transfer dla komputerów Mac to bezpłatny klient ftp, który umożliwia przeglądanie, edycję, pobieranie, przesyłanie i usuwanie plików ze zdalnego serwera, strony internetowej lub sieci.

Klasyczny darmowy transfer plików FTP na komputery Mac został specjalnie zaprojektowany przez NCH Software, aby wyglądał jak typowy klient ftp.

Chociaż oferuje te same funkcje, co większość innych klientów ftp, klasyczny darmowy transfer plików FTP na komputery Mac to świetne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych administratorów stron internetowych.

Reklama

Interfejs jest łatwy w nawigacji; możesz szybko i łatwo przesyłać lub pobierać pliki dzięki funkcjom takim jak „Mirror and Upload”, które pozwalają skanować wybrany folder lokalny i przesyłać dowolne pliki, które nie istnieją w wybranym folderze zdalnym. Możesz także zsynchronizować nawigację po folderach lokalnych ze folderami zdalnymi. To z kolei zmniejsza ryzyko przesyłania plików do niepoprawnego folderu.

Klasyczny FTP Free File Transfer dla komputerów Mac obsługuje protokół przesyłania plików za pośrednictwem sieci lokalnych, zewnętrznych dysków twardych i Internetu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Classic FTP Free File Transfer for Mac, 3.04 dla Mac
Rozmiar pliku:
1.70 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 25th 2018
Autor
NCH Software

https://www.nchsoftware.com

SHA-1:
c02b2342e90d715ede8881474b1fcb28a22cea99

Classic FTP Free File Transfer for Mac

3.04

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.04 Classic FTP Free File Transfer for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama