Reklama

1stBrowser for Mac

45.0.2454.139

SIEN SA(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

1stBrowser dla komputerów Mac to kolejne spojrzenie na sztandarowej przeglądarce Google Chrome. W rzeczywistości został zbudowany wokół Chromium, tego samego kodu typu open source, co Google Chrome, i jako taki oferuje znajomy interfejs, od którego można rozpocząć przeglądanie. To może nie wystarczyć, aby cię kusić, ale oferuje kilka dodatkowych dodatków, aby poprawić przeglądanie.

Na początek 1stBrowser na Maca pozwala spersonalizować go, aby pasował do Twojego stylu. Możesz zmienić motyw i wybrać ikonę. Istnieje również kilka przydatnych narzędzi do zabawy. 1stBrowser dla komputerów Mac pozwala zapisać ulubione pliki audio lub wideo w przeglądarce za pomocą jednego kliknięcia. Istnieje również przydatne narzędzie do edycji zdjęć, które pozwala edytować zdjęcia, stosować filtry i publikować je wszystkie bezpośrednio w przeglądarce.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Niestandardowe tapety i ikony. W pełni konfigurowalna przeglądarka z tysiącami ikon i kolorowymi wzorami do wyboru.
 • Łatwy dostęp do ulubionych. Ciesz się łatwym i bardzo szybkim dostępem do najczęściej odwiedzanych stron internetowych poprzez rozwijane menu z ikonami i popularnymi listami.
 • Szybko i bezpiecznie. Bezpiecznie surfuj po sieci bez zakłóceń i ryzyka. Twoje dane są bezpieczne dzięki 1stBrowser dla komputerów Mac.

Reklama

1stBrowser dla komputerów Mac został reklamowany jako jedyna przeglądarka, która łączy funkcje dostosowywania z narzędziami do zarządzania multimediami. Nie tylko możesz całkowicie spersonalizować swoją przeglądarkę, ale jest także mnóstwo wspaniałych funkcji do udostępniania i przechowywania filmów, edycji zdjęć i śledzenia zakładek w ulubionych serwisach społecznościowych.

Ogólnie rzecz biorąc, 1stBrowser na komputery Mac to dobra, wszechstronna przeglądarka. Ma znajomy interfejs i kilka naprawdę przydatnych narzędzi, takich jak bardzo przydatne narzędzie do robienia zdjęć. Dla tych, którzy lubią poprawiać, przeglądarkę można także bardzo łatwo dostosować. Jest jednak wada. Niektóre rozszerzenia Chrome są niezgodne, a to samo może zniechęcić niektórych użytkowników.

1stBrowser dla komputerów Mac jest dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim i niemieckim.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
1stBrowser for Mac, 45.0.2454.139 dla Mac
Rozmiar pliku:
985.38 kB
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, January 18th 2016
Autor
SIEN SA

https://www.sien.com

SHA-1:
2466c0070583d8d46c44560041fa3e9f88343ef4

1stBrowser for Mac

45.0.2454.139

SIEN SA(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 45.0.2454.139 1stBrowser for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama