Reklama

Dockdrop dla Mac

1.0.0

Dockdropx(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Szybkie udostępnianie plików za pomocą Dockdrop.

Dockdrop to prosta i wydajna aplikacja, która umożliwia użytkownikom szybkie udostępnianie plików innym osobom. Dzięki funkcji przeciągnij i upuść, transferowanie plików staje się łatwe. Dockdrop pojawia się jako ikona na Twoim Docku, co ułatwia dostęp do niego.

Aby przesłać plik, po prostu wybierz folder i przeciągnij go na ikonę Dockdrop. Aplikacja obsługuje przesyłanie na FTP, WebDAV, SCP, a nawet umożliwia użytkownikom wysyłanie zdjęć do serwisu Flickr. Po przesłaniu pliku, Dockdrop automatycznie generuje URL dla pliku i kopiuje go do schowka, umożliwiając łatwe udostępnianie go innym osobom.

Jedną z głównych zalet Dockdrop jest jego prostota. Intuicyjny interfejs przeciągnij i upuść sprawia, że udostępnianie plików jest łatwe. Choć jest to tylko pierwsza wersja programu, mamy nadzieję, że przyszłe wersje będą zawierać dodatkowe funkcje, takie jak obsługa Amazon S3 i SFTP.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dockdrop, 1.0.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, September 20th 2023
Autor
Dockdropx

http://dockdropx.com

SHA-1:
2ce836f4e559af2a7a6f2155292c8e570d25b4f8
Filename:
12-03-2008-dockdrop1.0.0.dmg

Dockdrop dla Mac

1.0.0

Dockdropx(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.0 Dockdrop. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama