Reklama

Yummy FTP dla Mac

1.11.9

Yummy Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Czy mogę pobrać oprogramowanie protokołu transferu plików dla systemu Mac OS X?

Yummy FTP to wielokrotnie nagradzany klient przesyłania plików FTP i SFTP+ FTP, który koncentruje się na wysokiej wydajności, niezawodności i szybkości. Integruje się z popularnymi aplikacjami internetowymi, w tym WordPress, Joomla!, Drupal, Magento, PayPal, Blogware, XSitePro, Joomla!, Drupal, phpBB i innymi. Dzięki Yummy FTP możesz szybko i łatwo tworzyć, zarządzać, przesyłać i pobierać pliki do iz dowolnego serwera WWW.

Dzięki Yummy FTP możesz tworzyć kopie zapasowe, przesyłać wiele plików jednocześnie, synchronizować dane z wieloma systemami (Linux/Unix i Windows) oraz wieloma innymi zaawansowanymi funkcjami. Po pobraniu Yummy FTP masz natychmiastowy dostęp do tysięcy serwerów online. Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne i działa dobrze na wszystkich typach systemów operacyjnych. Oznacza to, że możesz korzystać z Yummy FTP z dowolnego komputera PC lub komputera z systemem Mac OS X, nawet jeśli nie masz szybkiego połączenia z Internetem. Yummy FTP działa dobrze z dostawcą usług hostingowych, dzięki czemu zyskujesz jeszcze szybsze i bardziej niezawodne możliwości udostępniania plików.

Możesz zainstalować yummy it za pomocą łatwego w użyciu kreatora instalacji. Kreator przeprowadzi Cię przez proste kroki tworzenia prostej witryny FTP, która łączy się ze zdalnym serwerem FTP. Po zakończeniu instalacji możesz zalogować się do nowej witryny FTP i zacząć z niej korzystać. W ciągu kilku minut będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich ulubionych stron internetowych oraz przesyłać, pobierać i edytować dowolny rodzaj danych. Potężne narzędzie sftp umożliwia również tworzenie złożonych interaktywnych stron internetowych, zarządzanie kilkoma domenami i kontami hostingowymi, wykonywanie automatycznych kopii zapasowych i przechowywanie plików oraz wiele więcej.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Yummy FTP, 1.11.9 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Dutch,
  • Norwegian,
  • Russian
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Yummy Software
SHA-1:
f2c157831abd323b14bf8be02aeaa5d3677296c4
Filename:
YummyFTP.zip

Yummy FTP dla Mac

1.11.9

Yummy Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.11.9 Yummy FTP. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama