Reklama

Fugu dla Mac

1.2.0

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Fugu: Otwarte oprogramowanie SFTP dla Maca

Fugu to otwarty klient SFTP dla systemu Mac, który zapewnia bezpieczny i szyfrowany interfejs do transferu plików. Dzięki Fugu możesz przesyłać pliki w pełnej bezpieczeństwie za pomocą protokołów SFTP, SCP i SSH. Aplikacja oferuje podstawowy interfejs, podobny do większości klientów FTP, umożliwiający przeglądanie katalogów, przeciąganie i upuszczanie plików oraz podgląd obrazów. Fugu obsługuje również przesyłanie całych katalogów oraz historię.

Pod względem bezpieczeństwa, Fugu obsługuje nie tylko SFTP, ale także SCP i SSH. Pozwala na tworzenie tuneli SSH do przesyłania zaszyfrowanych informacji i bezproblemowo integruje się z Keychain na Twoim Macu. Fugu obsługuje również uwierzytelnianie kluczem publicznym, umożliwia bezpieczną zmianę uprawnień, właściciela i dostępu grupowego. Dodatkowo, aplikacja może łączyć się z alternatywnymi portami.

Choć interfejs może nie być atrakcyjny wizualnie, Fugu to niezawodny i całkowicie darmowy klient SFTP dla systemu Mac. Oferuje solidne funkcje zabezpieczeń i prosty sposób transferu plików.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Fugu, 1.2.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, September 14th 2023
Autor
Bharti Airtel Ltd

https://www.airtel.co.ug/internetservice/airtelapp

SHA-1:
c442ef847fb6bebf703e0688f008dfdf91a95864
Filename:
Fugu-1.2.0-English.dmg

Fugu dla Mac

1.2.0

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2.0 Fugu. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama