Reklama

Dooble

1.20

Dooble Web Browser(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bardziej prywatny niż Google Chrome

Dooble to darmowa przeglądarka internetowa typu open source, która ma na celu zapewnienie użytkownikom lepszej prywatności i bezpieczeństwa podczas przeglądania Internetu. Jest obsługiwany w trzech głównych systemach operacyjnych: Linux, Mac i Windows. Wśród urządzeń mobilnych Dooble jest również dostępny dla telefonu Nokia N900.

Reklama

Prywatne i bezpłatne

Główną cechą Dooble jest to, że jest to domyślnie przeglądarka incognito, co oznacza, że nie zapisuje ani nie śledzi żadnych danych podczas przeglądania. Użytkownicy muszą ręcznie zezwolić stronom internetowym na zapisywanie danych na swoich urządzeniach. Kontynuując tę funkcję, Dooble jest wyposażony w potężny Menedżer plików cookie, w którym użytkownicy mogą przeglądać pliki cookie, które zostały zainstalowane podczas sesji. Umożliwi im to przeglądanie i analizowanie danych śledzonych przez strony internetowe. Niewielką zaletą przeciwko Dooble jest jednak to, że wsparcie dla dodatków jest bardzo ograniczone. Jeśli oczekujesz tego samego poziomu dostosowania, na jaki możesz sobie pozwolić w Firefoksie lub Chrome, będziesz bardzo rozczarowany.

Pulpit w przeglądarce

Jedną z unikalnych cech Dooble jest to, że możesz uzyskać dostęp do plików w przeglądarce. To powiedziawszy, funkcje tego menedżera plików w przeglądarce są bardzo ograniczone.

Szybko i bezpiecznie

Ze względu na brak zapisanych danych Dooble może działać niezwykle szybko. Jednak nie oferuje żadnych nowych funkcji, które mogłyby naprawdę konkurować z uznanymi przeglądarkami, a ograniczona obsługa dodatków może być nieco frustrująca. To powiedziawszy, nadal warto sprawdzić, czy chcesz bardziej prywatnej przeglądarki z szybkim ładowaniem i wbudowanym menedżerem plików.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dooble, 1.20 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • Italian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Dooble Web Browser

https://dooble.sourceforge.net/

SHA-1:
53a0aa524c322e65eba658bc34638c0127945b79

Dooble

1.20

Dooble Web Browser(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.20 Dooble. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama