Reklama

Wondershare Dr.Fone for iOS for Mac

8.6.0

Wondershare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Jeśli przypadkowo zgubiłeś lub usunąłeś dane z urządzenia z systemem iOS, Dr.Fone na iOS to idealne rozwiązanie pomagające odzyskać zdjęcia, wiadomości, filmy i nie tylko.

Korzystając z prostego, 3-etapowego procesu Dr.Fone na iOS ułatwia odzyskiwanie utraconych danych z iPhone'a, iPada lub iPoda touch. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie do komputera przez USB, przeskanować, a następnie odzyskać. Jeśli jednak bezpośredni eksport nie jest dostępny bezpośrednio z urządzenia, nie obawiaj się, masz również możliwość odzyskania danych za pomocą trybu odzyskiwania kopii zapasowej iTunes lub kopii zapasowych iCloud.

Dr.Fone na iOS ma również funkcję podglądu, dzięki której możesz zobaczyć, co straciłeś przed odzyskaniem. Jest to świetne, ponieważ pozwala być bardziej selektywnym w odzyskiwaniu, zmniejszając zmarnowane miejsce do przechowywania. Po obejrzeniu podglądu utraconych danych możesz następnie wybrać, czy chcesz wybrać pojedynczy element do odzyskania, czy po prostu przywrócić wszystko z urządzenia z systemem iOS lub konta iCloud.

Reklama

Oprócz odzyskiwania danych Dr.Fone na iOS może być również używany do naprawy urządzenia Apple dzięki funkcji „Napraw iOS na normalny”. Jeśli urządzenie utknęło na białym ekranie, w trybie odzyskiwania, w logo Apple lub czarnym ekranie, możesz szybko i łatwo przywrócić działanie urządzenia tak, jak powinno. Ta funkcja działa, pobierając odpowiednie oprogramowanie układowe telefonu lub tabletu, a następnie naprawiając je do momentu przywrócenia normalnego stanu pracy - według Wondershare zajmuje to tylko dziesięć minut.

Dr.Fone na iOS jest w pełni kompatybilny z iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPad Air 2 i innymi. Jest nawet gotowy do obsługi iOS 9, który wkrótce zostanie wydany! I nie musisz martwić się o swoją prywatność dzięki szyfrowaniu danych Wondershare i zaawansowanej ochronie przed oszustwami.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to proste i przydatne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych iOS, bez narażania bezpieczeństwa.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Wondershare Dr.Fone for iOS for Mac, 8.6.0 dla Mac
Rozmiar pliku:
58.55 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 29th 2017
Autor
Wondershare

https://www.wondershare.com

SHA-1:
343b2ff96b7a4a8e9c939345d69e24cb89ebde9d

Wondershare Dr.Fone for iOS for Mac

8.6.0

Wondershare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.6.0 Wondershare Dr.Fone for iOS for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama