Reklama

EaseUS MobiMover Free for Mac

4.5

EaseUS(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

EaseUS MobiMover Free dla komputerów Mac to bezpłatne narzędzie do przesyłania danych iPhone'a i profesjonalny menedżer iPhone'a, którego można używać do bezpłatnego przesyłania lub zarządzania elementami. W MobiMover Free na komputery Mac dostępne są cztery funkcje. Pierwsze trzy służą do przesyłania danych, a drugie do zarządzania danymi. Szczegółowy opis każdej funkcji pokazano poniżej.

Prześlij dane z komputera na iPhone'a. EaseUS MobiMover Free na komputery Mac ułatwia przesyłanie plików z komputera na iPhone'a / iPada, za pomocą którego można jednym kliknięciem eksportować zdjęcia, muzykę, filmy, kontakty, notatki i zakładki Safari z komputera na iPhone / iPad.

Reklama

Prześlij dane z iPhone'a na iPhone'a. EaseUS MobiMover Free dla komputerów Mac umożliwia przesyłanie danych z jednego iPhone'a / iPada do drugiego, co oznacza, że możesz jednym kliknięciem zsynchronizować kontakty, wiadomości, notatki, kalendarze, pocztę głosową, książki, zakładkę i historię Safari, zdjęcia, filmy wideo, dzwonki , Listy odtwarzania, notatki głosowe z iPhone'a / iPada na inny.

Prześlij dane z iPhone'a na komputer. EaseUS MobiMover Free dla komputerów Mac sprawia, że tworzenie kopii zapasowych iPhone'a / iPada jest proste i szybkie. Dzięki tej funkcji możesz za jednym kliknięciem importować kontakty, wiadomości, notatki, kalendarze, pocztę głosową, książki, zakładki i historię Safari, zdjęcia, filmy, dzwonki, listy odtwarzania, notatki głosowe z iPhone'a / iPada na komputer.

Zarządzaj danymi iPhone / iPad. Dzięki EaseUS MobiMover Free dla komputerów Mac możesz dostosować dane iPhone'a, wykonując takie czynności, jak usunięcie starego elementu lub dodanie nowego elementu.

Szukasz wersji EaseUS MobiMover Free dla systemu Windows dla komputerów Mac? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
EaseUS MobiMover Free for Mac, 4.5 dla Mac
Rozmiar pliku:
79.58 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 17th 2019
Autor
EaseUS

https://easeus.fr

SHA-1:
abb90a0a519beb095f8d0536e088b4386360055a

EaseUS MobiMover Free for Mac

4.5

EaseUS(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.5 EaseUS MobiMover Free for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama