Reklama

GraphicConverter dla Mac

10.6.2

Lemke Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Z ponad 1,5 miliona użytkowników na całym świecie, GraphicConverter stał się znany jako „Swiss Army Knife”, niezbędne wszechstronne narzędzie dla każdego, kto szuka programu do edycji obrazów. Używany zarówno przez fotografów amatorów, jak i profesjonalnych projektantów, GraphicConverter ma szeroki wachlarz funkcji, które ułatwiają edycję zdjęć na komputerze Mac.

Oprócz importowania i eksportowania formatów graficznych, GraphicConverter obsługuje również usługi fotograficzne, takie jak Flickr, Locr i Google+. Łatwo przeglądaj zdjęcia i edytuj je, korzystając z mnóstwa funkcji, w tym funkcji „Express Picture Enhancement”, efektów i filtrów do manipulacji obrazami, „ColorSync” do zarządzania kolorami oraz różnych wtyczek, które mogą zwiększyć funkcjonalność.

Funkcja Express Picture Enhancement umożliwia regulację jasności i kontrastu zdjęć za pomocą jednego kliknięcia. Po zapisaniu zmian kolejne zdjęcie w sekwencji jest automatycznie otwierane, co umożliwia edycję dużej liczby zdjęć i szybką edycję podstawowych ustawień.

Reklama

Zaawansowane funkcje, efekty i filtry sprawiają, że GraphicConverter jest na równi z takimi programami jak Photoshop i daje szeroki wybór funkcji edycji, dzięki czemu Twoje zdjęcia otrzymają profesjonalne wykończenie.

GraphicConverter jest dostępny w języku angielskim, niemieckim, francuskim, duńskim, szwedzkim, włoskim, hiszpańskim, japońskim, chińskim (uproszczonym), chińskim (tradycyjnym), czeskim, holenderskim, katalońskim i rosyjskim.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GraphicConverter, 10.6.2 dla Mac
Rozmiar pliku:
186.97 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, June 27th 2018
Autor
Lemke Software

https://www.lemkesoft.de/index.php

SHA-1:
0b4cb01a1ccf908c396e6b0b75ded320f28f0286
Filename:
gc10.dmg

GraphicConverter dla Mac

10.6.2

Lemke Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.6.2 GraphicConverter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama